1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hürriyet Gazetesi’nin Siirtlilere çalımı
Hürriyet Gazetesi’nin Siirtlilere çalımı

Hürriyet Gazetesi’nin Siirtlilere çalımı

İlimiz Siirt’te yaşanan çocuk yaşta kızlarla yaşanan ahlaksızlık olayını bahane eden Hürriyet Gazetesi bütün Siirtlileri aynı kefeye koydu.

A+A-

Hürriyet Gazetesi’nde 21 Nisan 2010 tarihinde Gülden Aydın tarafından “Tecavüz Dayanışması” başlıklı bir makale yayınlandı. Makalede “Siirtli erkekler müthiş bir dayanışma, birlik ve beraberlik halindeydi” gibi kullanılan cümlelerle bütün Siirtlileri tecavüzcü gibi göstermesi tam bir skandal olarak kabul edilmiştir.

 

Siirt’te yaşanan bu ahlaksızlığı hiçbir şekilde kabullenemeyen ve moralleri alt-üst olan Siirtliler şimdide ikinci bir şok yaşamaktadırlar. Hürriyet gazetesi yazarı Gülden Aydın’ın kaleme almış olduğu bu yazı Siirtlilerin en kötü gününde vurulan ikinci bir yara olarak kabul edilmektedir.

 

Siirtliler.Net’e ulaşan birçok mesajda “Hürriyet gazetesi çalışanlarından birilerinin ahlaksızlık yapmaları durumunda bunu bütün Hürriyet çalışanlarına maletmek doğru olur mu?” şeklinde tepkilerini dile getirdiler.

 

BACAK BACAK ÜZERİNE ATARAK HABER YAPAN GÜLDEN AYDIN'I SİİRTLİLERDEN ÖZÜR DİLEMEYE DAVET EDİYORUZ

 

Koca bir şehirde birilerinin ahlaksızlığını topyekün Siirtlilere maledilmeye çalışılmasını lanetliyor, esefle kınıyor ve Hürriyet yazarı Gülden Aydın’ı Siirtlilerden özür dilemeye davet ediyoruz.

Bu haber toplam 5087 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!