1. YAZARLAR

  2. Bekir Berkay Türkay

  3. Hükümet Devrilsin de Anama Tecavüz Edilsin Önemli Değil Diyenler
Bekir Berkay Türkay

Bekir Berkay Türkay

Yazarın Tüm Yazıları >

Hükümet Devrilsin de Anama Tecavüz Edilsin Önemli Değil Diyenler

A+A-

Doların Yükselişi:
Soru 1- Son 1 haftada ekonomik olarak ne oldu ki dolar yükseliyor?
Cevap 1- Ekonomik olarak hiç bir şey olmadı ama bizim "papazı" vermeyen Amerika kendi "papazı"nı alamayınca ekonomi askerleriyle Türkiye'yi işgal etmeye çalışıyor.


Soru 2- Dolar 7₺ olsa ne olur? 
Cevap 2- Hiç iyi olmaz çünkü çoğu ham madde veya malzemeyi ya çok ucuz diye veya lüks olduğundan ithal ediyoruz. Piyasaları allak bullak edecek bir felaketle karşı karşıya kalırız.


Soru 3- Doların yükselişine sevinen TC vatandaşları neden seviniyor?!
Cevap 3- Dolar yükseldiği zaman hükümetin düşeceğini umut ederek seviniyorlar. Doların yükselmesinde ülkenin göreceği zarar zerre umurlarında değil, bu tipler kendileri zarar görse de sadece ve sadece karşı parti veya kişinin batması için herşeyi yapabilecek Narsist, Sado mazoşist tiplerdir.


Soru 4- Bu TC vatandaşları doların yükselmesi ile ülkenin batma tehlikesiyle karşı karşıya geldiğimizin farkında değiller mi? Biz hepimiz aynı gemide değil miyiz?
Cevap 4- Kesinlikle farkındalar ve bu insanlar rakipleri zarar görsün de ne olursa olsun diye aşağılık tiplerdir. Yani sırf hükümet kötü görünsün diye "anama tecavüz edilebilir" diyen aşağılık tiplerdir bunlar. Vatan bir "Ana" ise ve devlet "Baba" ise; Ülkenin batmasına sevinebilecek kadar "hain" olan bu tipleri bünyesinde barındıran kurum ve kuruluşlar da en az bunlar kadar "analarına tecavüzü" normal gören tiplerdir.

SON SÖZ!
Len Öküzler!
Neyine seviniyorsunuz!?
ABD ve itleri, ekonomik darbe yapıyor!
Hadi! 
ananızı da alın gidin! 
babanızın yanına!

BBT

Bu yazı toplam 2487 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
6 Yorum