1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. HS Turizm, Uçak biletiniz bizden…
HS Turizm, Uçak biletiniz bizden…

HS Turizm, Uçak biletiniz bizden…

HS TURİZM, uçak biletleriniz Güres caddesinin tam ortasında…

A+A-

Hava yolu ulaşımı günümüzde olmazsa olmazlardandır. Siirt bu konuda her zaman şanssız oldu. Hava alanımız olmasına rağmen bir türlü değerlendiremiyor, bir türlü uçak indiremiyorduk. Bu durum Siirt’in makus kaderimidir yoksa siyasilerin basiretsizliğimidir bilmiyorum ama Siirt’in bu uçağa ihtiyacı var. Günde ortalama 50’nin üzerinde yolcumuzu çevre illerin hava alanlarına yönlendiriyor ve var olan potansiyeli değerlendiremiyorduk. İnanç turizmi ve hatta son zamanlarda gelişen sağlık turizmini devam ettirmek için Siirt’e uçak indirmekten başka bir şansı bulunmuyor.

Nitekim sayın Valimiz Musa Çolak beyin yoğun ve ısrarlı uğraşları sonucunda THY’nin AnadoluJet adı altında 65 kişilik tarifeli uçak seferleri haftada 7 gün olarak başladı. Bu konuda hem bir uçak yolcusu hem de bu sektörün içerisinde bulunan biri olarak Sayın Valimize minnettarlığımı ifade etmem gerekiyor.

Ancak burada biz Siirtlilere de önemli bir görev düşüyor. Uçağımıza sahip çıkmalıyız. Bizler HS Turizm olarak elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimize de hizmet anlamında her türlü esnekliği ve kaliteyi sunmaya çalışacağız. Siirt bu uçağa sahip çıkarsa sanırım ileriki günlerde ek uçuşların gerçekleşmesi mümkündür. Uçak biletlerinin de ekonomik olması halkımızın bu konuda daha duyarlı olacağını sanıyorum.

Hakan Gürel

hs turizm siirt

Bu haber toplam 3729 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!