1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hizmet Görmeyen Halenze’ye Belediye El Attı
Hizmet Görmeyen Halenze’ye Belediye El Attı

Hizmet Görmeyen Halenze’ye Belediye El Attı

Belediye Başkan Vekili Taşkın, Halenze'de incelemelerde bulundu.

A+A-

Uzun yıllardır hizmet görmemiş İlimiz merkezine bağlı Halenze (Bağtepe) mahallesine Belediye hizmet götürecek. Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Belediye Başkan Yardımcısı ile birlikte Halenze mahallesinde incelemelerde bulundular.

Uzun yıllardır hizmet görmemiş ve sorunlar ile boğuşan Halenze mahallesine belediyemiz bünyesinde çalışmalar başlatılacak. Başkan Vekili Taşkın, Halenze Mahallesi muhtarı ve vatandaşlar ile bir araya gelerek mahallenin sorunları hakkında bilgiler aldı. 

Başkan Vekili Taşkın mahalle muhtarı ve sakinleri ile yaptığı görüşmede; 502 metre kanalizasyon çalışması, çöp konteynerleri ve harabe evlerin yıkılması için çalışma başlatacaklarını ifade etti. Başkan Taşkın; Halenze mahallemiz yıllardır hizmet görmemiş ve burada alt yapı, üst yapı, çevre düzenlemesi gibi çalışmalar yapılmamış durumda. Mahalle sakinleri ile yaptığımız görüşmede birçok noktada sıkıntı yaşadıklarını ifade ettiler. Bizlerde halkın belediyesi olarak Halenze mahallemizin sakinlerini temiz daha yaşanılabilir bir alanda oturabilmeleri için elimizden gelen tüm imkânları seferber edeceğimizi dile getirdik. Başkan Taşkın; bundan sonra Halenze Mahallesi hak ettiği hizmetleri alacaktır dedi.

Halenze mahallesi sakinleri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Taşkın’a teşekkür ettiler.

Bu haber toplam 1287 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!