1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Hız Kesicilerle ilgili haberlerimiz ses getirmeye devam ediyor
Hız Kesicilerle ilgili haberlerimiz ses getirmeye devam ediyor

Hız Kesicilerle ilgili haberlerimiz ses getirmeye devam ediyor

Bir süredir şehrimizin işlek caddelerinde bulunmayan ve trafik kazalarını önlemede son derece etkili olan hız kesicilerle (kasist) ilgili haberlerimizi bilgisayar ekranlarınıza taşıyan Siirtliler.Net’in haberleri ses getirmeye devam ediyor.

A+A-

ÇAKICI’DAN 8 TAKIM (50 METRE) HIZ KESİCİ

Hız kesicilerle ilgili devam eden haberlerimize ikinci yanıt bugün Hayrettin Çakıcı’dan geldi. Sn.Çakıcı kendi imkanlarıyla getirtmiş olduğu toplam 50 metre uzunluğunda 8 takım hız kesiciyi Siirt Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube’ye teslim etti.

BENİM SEVDAM SİİRT SEVDASIDIR. SİİRT DAHA ÖNEMLİ ŞEYLERE LAYIKTIR

 

Konuyla ilgili Siirtliler.Net’e açıklamalarda bulunan Çakıcı şu bilgileri verdi : “Siirtliler.net sitesinde bir süredir hız kesicilerle ilgili haberleri okuyordum. Basit bir mesele ama önemli bir eksiklikti. Allah korusun hepimizin çoluk çocuğu, ailesi bu caddelerden geçmekte ve her an üzücü bir trafik kazasıyla karşılaşması söz konusu. 8 takım hız kesiciyi sipariş ederek Siirt’e getirdim. Şimdilik elimizden gelen budur. Olası bir kazada bir vatandaşımızın yaralanmasını engelleyebiliyorsak bize ne mutlu. Gerekli yasal işlemlerden sonra bu hız kesiciler İmam Hatip lisesinin bulunduğu cadde ile Abdullah Bağış caddesine ve diğer bazı caddelere takılacaktır. Hız kesicileri trafik şube müdürlüğümüze teslim ettik. Benim sevdam Siirt sevdasıdır. Siirt çok daha önemli şeylere layıktır. Ayrıca hız kesicilerle ilgili kamuoyunun dikkatini çeken Siirtliler.Net ekibine de teşekkürlerimi  sunuyorum.”

 

 

Osman Ören’den, Çakıcı’ya Teşekkür

Gelen 8 takım hız kesicinin 1 takımı Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Osman Ören’e okul önündeki caddeye takılması için verildi. Ören yaptığı açıklamada : “duyarlılığından dolayı Hayrettin Çakıcı beyefendiye teşekkür ediyorum. Böylesi insanlarımızın duyarlılıkları takdir edilmelidir. Siirtli işadamlarımıza örnek olmasını diliyoruz.” Dedi.

 

 

Siirt merkezinin işlek caddelerinden olan (İmam Hatip lisesi önü) Akyüz caddesi üzerinde bulunan okul öğrencileri ve Abdullah Bağış caddesi sakinleri Siirt Belediyesi’nden acilen hız kesici yapılmasını istemişlerdi. Konuyu bilgisayar ekranlarınıza taşıyan Siirtliler.Net’in haberlerine ilk yanıt Siirt Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Osman Ören’den gelmişti. Okul Müdürü Sn.Ören, kendi imkânlarıyla bir takım kasist sipariş ederek okul önündeki caddeye monte etmişti.

 

Duyarlılıklarından dolayı Sn.Osman Örene ve Sn.Hayrettin Çakıcıya Siirtliler.Net ailesi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Bu haber toplam 3150 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!