1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hız Kesici haberimiz ses getirmeye devam ediyor
Hız Kesici haberimiz ses getirmeye devam ediyor

Hız Kesici haberimiz ses getirmeye devam ediyor

Şehrimizin işlek caddelerinde bulunmayan araç hız kesiciler ile ilgili haberlerimiz ses getirmeye devam ediyor. Haberlerimizin ardından Karayolları 94.Şube Şefliğinin şehrin çeşitli yerlerinde yol düzenlemeleri yapması vatandaşların beğenisini kazandı.

A+A-

Karayolları 9. Şube Müdürlüğü, 94. Şube Şefliği tarafından işlek caddelerimizin büyük bir bölümüne çift komperantlı yol çizgi boyası ile hız kesici bariyerler yaptırılarak yaya geçitleri düzenlendi.

 

94. Şube Şefliği tarafından Doğumevi, Vali Konağı, Hükümet Konağı, Karayolları 94. Şube Şefliği, 14 Eylül İÖO, İnönü İÖO ve İMKB İÖO önüne çift komperantlı yol çizgisi boyası ile hız kesici yaptırılıp yaya geçidi düzenlemeleri yapıldı.

 

Ayrıca Siirt-Eruh arası ve Dergalip-Bağgöze arasında buz döşeme ve menfez temizleme çalışmaları halen devam etmektedir. Bilindiği üzere 9 tane köprü ve 21 tane menfez, yaşanan sel felaketinden dolayı hasar görmüştü. Burada da Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü, 94. Şube Şefliği ekipleri tarafından çalışmalar devam etmektedir.

 

 

 

Bu haber toplam 2303 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!