1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hilal Spor Kulübü Güreşçilerinin umuda yolculuğu
Hilal Spor Kulübü Güreşçilerinin umuda yolculuğu

Hilal Spor Kulübü Güreşçilerinin umuda yolculuğu

Daha önce Siirt’i 1.ligde temsil eden güreşçilerimiz 07-09 Nisan’da Ankar’da yapılacak Türkiye Büyükler Erkekler 2.Ligi terfi müsabakaları için mindere çıkıyor.

A+A-

Hilal Spor Kulübü Milli Antrenörü Şakir Kayaalp, Ankara’da yapılacak olan terfi müsabakalarıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu : “Zor da olsa hazırlıklarımızı tamamladık. İlimizi daha önce 1.ligde temsil eden sporcu kadromuzla bu zorlu arenada ter dökeceğiz. Kısıtlı imkanlardan dolayı transferlerimizle yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Bu nedenle tamamen yerli sporcularımızla terfi için müsabakalara çıkacağız. Hazırlık sürecimiz tesis sorunundan kaynaklı antremansızlık ve zorluklar içerisinde devam etti. Amacımız ata sporumuzu en üst seviyede mücadele ederek ilimizde yaşatmak. Bizlerden desteklerini esirgemeyen sayın Valimiz Necati Şentürk’e ve sayın Milletvekilimiz Yılmaz Helvacıoğlu’na kalemleri ile bizleri yalnız bırakmayan basınımız yoluyla teşekkür ediyoruz.”

HEM ZORLUK HEM TEŞEKKÜR

Kayaalp açıklamalarında zorluklar içerisinde yürüdüklerini, hazırlıklarını zar-zor tamamladıklarını ve imkânlarının kısıtlı olduklarını dile getirmesinin ardından Vali Necati Şentürk’e ve Milletvekili Yılmaz Helvacıoğlu’na teşekkür etmesi garip karşılandı.

Bu haber toplam 3769 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!