1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hilal Spor 2. Lig’e devam dedi
Hilal Spor 2. Lig’e devam dedi

Hilal Spor 2. Lig’e devam dedi

Ankara Yaşar Doğu Spor Salonu'nda 17 Nisan 2010 Cumartesi günü yapılan1.Kademe müsabakalarından sonra Play-Off ve Klasman grupları belli olurken 18 Nisan Pazar günü de Yarı Finalistler belli oldu.

A+A-

Siirt’i temsilen 2. Lig’de mücadele eden Siirt Hilal Spor, Klasman grubunda 1.olarak 2. Lig’e devam dedi.

 

Hilal Spor'un Güreşçisi Ameliyat Oldu

 

2. Lig’e terfi maçlarında da güreşçilerimizden bazıları katılamazken bazıları da sakatlanmıştı. Buna rağmen takımımız 2. Lig’e çıkmayı başarmıştı. Play-Off ve Klasman grupları müsabakalarında mücadele eden takımımız bu sefer de talihsiz bir durumla karşılaştı.

 

Hilal Spor’un elit güreşçilerinden olan ve 84 kg’da güreşen Hüseyin Sever, müsabakalara dakikalar kala ani bir rahatsızlık yaşayarak Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada kısa bir süre acil müdahaleden sonra derhal apandisit ameliyatına alındı. Güreşçimiz, bu nedenle mindere çıkamadı.

 

Güreşçilerle birlikte ameliyattan sonra Adana PMYO Müdür Yardımcısı hemşerimiz Mansur Çavuşoğlu da hastamızı ziyarette bulundu.

 

Doktorlar tarafından yolculuğu yasaklanan Sever, 3 gün hastanede kaldıktan sonra Aksaray’a götürüldü. Güreşçimiz, halen burada dinlenmektedir.

 

 

Klasman A Grubu:

1- Siirt Hilal Spor: 4 Puan

2- İstanbul Başaklar Spor: 2 Puan  2.Ligden düştü

3- Bafra Güreş İhtisas Spor: 0 Puan   2.Ligden düştü

Bu haber toplam 2349 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!