1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Hemşehrimiz Mustafa Silahyürekli İstanbul Taksiciler Odası’na aday
Hemşehrimiz Mustafa Silahyürekli İstanbul Taksiciler Odası’na aday

Hemşehrimiz Mustafa Silahyürekli İstanbul Taksiciler Odası’na aday

24 Ocak’ta yapılacak olan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası’nın kongresine Şirvan’lı hemşehrimiz Mustafa Silahyürekli Başkanlık için adaylığını koydu.

A+A-

Edinilen bilgilere göre toplam 3 adayın yarışacağı kongreyi aslen Siirt Şirvan’lı olan Mustafa Silahyürekli’nin kuvvetli bir aday olduğu ve 24 Ocak’ta yapılacak seçimlerde Başkanlık mührünü alacağı tahmin edilmektedir.

 

14 yıldır İstanbul Taksiciler Esnaf Odası’nda Başkan Vekili olarak görev yapan Mustafa Silahyürekli ekibiyle birlikte kongrede adaylıklarını açıklayan Semih Kaçanoğlu ile Yahya Uğur’a karşı yarışacak.

 

SİİRTLİ TAKSİCİLERİN DESTEĞİ TAM

 

İstanbul’da taksicilik yapan ve taksi duraklarını işleten Siirtlilerin kendi hemşehrileri olan Mustafa Silahyürekli’yi destekleyecekleri belirtildi. Siirtliler  kadar farklı birçok kesimden de yoğun destek alan ve Korsan taksiyle mücadele konusunda yoğun gayretleri olan hemşehrimiz Silahyürekli, geçtiğimiz hafta Beyoğlu Tophane semtinde bulunan Halenzeliler Derneği’nde taksici esnafıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundular.

 

"KORSAN TAKSİCİLİĞİ BABAM DAHİ YAPSA KARŞI ÇIKARIM"

 

 “Korsan taksiciliği babam dahi yapsa karşı çıkarım” diyerek taksici esnafının kanayan yarası olan korsancılığa karşı tepkisini dile getiren Silahyürekli önceki dönemlerde İl Genel Meclis Üyeliği görevini de sürdürdü.

 

BAŞARILAR DİLİYORUZ

 

Siirtliler.Net Ailesi olarak İstanbul Taksiciler esnafını yakından tanıyan, sorunlarına direk vakıf olan hemşehrimiz Mustafa Silahyürekli’ye adaylık yarışında başarılar diliyor, kazanacağı ümit ediyoruz.

 

 

Mustafa Silahyürekli

Bu haber toplam 6309 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!