1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. HDP Siirt Adayı işadamını hedef aldı
HDP Siirt Adayı işadamını hedef aldı

HDP Siirt Adayı işadamını hedef aldı

HDP Siirt Milletvekili Adayı Meral Danış Beştaş, sosyal medyada İşadamı Ethem Sancak’ı köy ziyaretlerinden dolayı hedef aldı.

A+A-

HDP’nin Adana Milletvekili ve Siirt Milletvekili Adayı Meral Danış Beştaş’ın sosyal medyada attığı mesajlarla İş Adamı Ethem Sancak’ı, Siirt Valisi Ali Fuat Atik’i hedef aldı.

Meral Danış Beştaş attığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Siirt Valisi ve Ethem Sancak(RTE’ye yakınlığıyla bilinen iş insanı) helikopterle Siirt’in Doğan köyüne gidip HDP’ye oy vermeyin demiş. Doğan Köyünde ezici çoğunlukla oy aldığımız bir köy. Bu bir seçim çalışması değildir. Attığınız her adımı duyuyoruz unutmayın ve takipteyiz...”

TEPKİLER GELİNCE MESAJINI YUMUŞATTI

Tehdit içerikli mesajına gelen tepkiler üzerine Danış ikinci bir mesaj atarak şu ifadelere yer verdi: “Pervari’nin Doğanlı köyüne kimlerin gittiğini eksik söylemişim. Doğanlı köyüne Vali ile birlikte, müftü,savcı ve Pervari Kaymakam’ının gittiğini de öğrendik.Önce bu heyetin ne işi var köyde onu açıklayın...Tabi ki yapılanları duyuyor ve takip ediyoruz. Siz neden rahatsız oldunuz?

MUHTARLARA DA AYNI İFADELERİ KULLANMIŞ

Danış, önceki gün Siirt’te bir araya geldiği bazı muhtarlara yaptığı konuşmada “attığınız her adımdan haberimiz var” dediği iddia edildi.

Bu haber toplam 3782 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
6 Yorum