1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. HDP Siirt Aday Adayı İzzet Soysal AK Parti’ye tekrar geri döndü
HDP Siirt Aday Adayı İzzet Soysal AK Parti’ye tekrar geri döndü

HDP Siirt Aday Adayı İzzet Soysal AK Parti’ye tekrar geri döndü

AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı, daha sonra HDP’den Milletvekili Aday Adayı olan İzzet Soysal, 2018 seçimleri için AK Parti seçim lokalini ziyaret etti.

A+A-

Kurtalanlı İzzet Soysal 2011 Genel Seçimlerinde AK Parti’den Siirt Milletvekili Aday Adaylığı için müracaat etmişti. 8 Mart 2011’de Siirt İl Başkanlığına müracaatını yapan İzzet Soysal, Siirtliler. NET’e şu açıklamayı yapmıştı:

2011’DE AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI

“AK Parti’ye gönül veren bir ailenin mensubuyum. Her platformda AK Parti’liliğimle onurunu yaşadığım bu büyük camiada bir birey olarak üstüme düşen bütün görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım. Önümüzdeki günlerde de üzerime düşecek bütün görevleri layıkıyla yerine getireceğimden emin olabilirsiniz. Bugün bu güzel ailenin bir ferdi ve bu güzel şehrin bir insanı olarak 24.Dönem Milletvekili aday adayı için başvurumu yaptım. Umarım şahsım ve insanlarımız hakkında hayırlısı olur.” 

2015’TE HDP’DEN ADAY ADAYI

İzzet Soysal, 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde ise HDP’den Siirt Milletvekili Aday Adaylığı için başvuru yaptı.

2018’DE AK PARTİ’Yİ ZİYARET

24 Haziran 2018’de yapılacak olan Genel Seçimler için AK Parti seçim lokalini ziyaret eden İzzet Soysal’ın bu ziyaretiyle ilgili “AK Parti’ye tekrar geri döndü” şeklinde yorum yapıldı.

izzet-soysal-siirt.jpgizzet-soysal-kurtalan-gozpinar.jpg
 

Bu haber toplam 6380 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
5 Yorum