1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Hayrettin Çakıcı, Siirt halkına teşekkür etti
Hayrettin Çakıcı, Siirt halkına teşekkür etti

Hayrettin Çakıcı, Siirt halkına teşekkür etti

MHP 1.Sıra İl Genel Meclis Üyesi adayı olan Hayrettin Çakıcı’nın seçim sonrası esnaf ziyaretlerinde bulunarak kendilerine teşekkür ettiği görülmektedir.

A+A-

-          Sandıktan çıkan karara herkes saygı duymalıdır

-          Milletvekilleri kendi halkıyla helalleşmeden gitti. Ama biz yine buradayız

-          Oy verene de – vermeyene de teşekkür ediyorum

-          Destek veren dostlarıma ayrıca teşekkür ediyorum

-          İlimizle ilgili elimizden gelen tüm çabayı sarfetmeye devam edeceğiz

 

Her ne kadar İl Genel Meclis Üyeliğini kazanacak yeterli oy sayısını bulamadıysa da kurumsal hiçbir yapıya sahip olmadan ve tek başına verdiği mücadele ile Ak Parti ve DTP dışındaki tüm partileri oldukça geride bırakacak bir sonuç alması “iyi bir başarı” olarak değerlendirilmektedir.

 SİİRTLİLER.NET

Geçen dönemde MHP’nin almış olduğu oyları beşe katlayan Çakıcı’nın ilimiz merkez ve köylerindeki hemen hemen tüm sandıklardın oy çıkardığı görülmektedir.

 

Hayrettin Çakıcı, seçim sonrası tüm Siirtlilere şu mesajı yayınlayarak teşekkür dileğini iletti :

 

“Pazar günkü seçimlerde birkaç olay dışında diğer vilayetlerde yaşandığı gibi ilimizde ciddi olayların yaşanmamış olması hepimizi sevindirmiştir. Demokratik bir seçim olmuş ve Siirt halkı demokratik tepkilerini ve teveccühlerini sandık başında göstermiştir. Kazanan da Siirt için yola çıkmıştır kaybedenler de bu amaç için yola çıkmıştır. Kaybeden her adayın Siirt halkının sandıkta verdiği karara son derece saygı duyması gerekmektedir. Şahsıma oy veren veya vermeyen tüm Siirtli hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca il içinde veya il dışında seçim çalışmalarım boyunca şahsıma destek veren tüm dostlarıma ayrı ayrı selam eder, teşekkürlerimi sunarım. Seçim sonrası Siirt milletvekilleri kendi halkıyla helalleşmeden buradan gitti ama biz yine buradayız. Seçilemesek te ilimizle ilgili elimizden gelen her türlü çabayı sarfedeceğiz. Bu kent hepimizin.”

31.03.2009  

Bu haber toplam 2599 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!