1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Hayrettin Çakıcı, Ak Parti kurmaylarıyla düğündeydi
Hayrettin Çakıcı, Ak Parti kurmaylarıyla düğündeydi

Hayrettin Çakıcı, Ak Parti kurmaylarıyla düğündeydi

Ak Parti’nin kalelerinden biri olan İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu’nun oğlunun düğününde partimin parti kurmaylarıyla birlikteydi.

A+A-

İstanbul Sütlüce’deki Haliç Kongre Merkezi’nde Aziz ve Gülser Babuşçu’nun oğlu Yasir ile Zülfiye-Necati Masanoğlu’nun kızı Şeyma’nın düğün töreninde nikâh şahitliğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikaha, gelin ve damadın aileleri ve yakınlarının yanı sıra Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu ile Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muammer Güler de katıldı.

DAVETLİLER ARASINDA BULUNAN ÇAKICI, PARTİ KURMAYLARIYLA YAPTIĞI KULİSLER GÖZLERDEN KAÇMADI

Siirt siyaset dünyasında ismi sıkça geçen ve geçtiğimiz aylarda Siirt Ak Parti İl Başkanı Bayram Kızılay’ı makamında ziyaret ederek Ak Parti’den seçimlere gireceğinin mesajını veren Hayrettin Çakıcı düğünde davetliler arasındaydı. Ak Parti’nin birçok kurmayıyla tek tek sohbet eden Çakıcı’nın bu kulis çalışmaları Ankara’daki ismini kuvvetlendirmeye yönelik gayretler olarak değerlendirildi.

Bu haber toplam 6399 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!