1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hayat Hastanesine Yeni Başhekim
Hayat Hastanesine Yeni Başhekim

Hayat Hastanesine Yeni Başhekim

Hayat Hastanesinin yeni Başhekimi olarak görevlendirilen Uzm. Dr. Hasan Sebati ERDİL mesleğinde saygın bir yere sahip. Hacettepe mezunu ERDİL'in birçok sınıf arkadaşı kendisi gibi yönetici ya da profesör.

A+A-

Hayat Hastanesine Yeni Başhekim

Geçen hafta Bilek Ocakbaşı Lokantasında Hayat Hastanesi doktorları, yöneticileri, Siirt Tabipler Odası Başkanı Uzm. Dr. Ekrem BİLEK ve Sağlık Müdürü Erol Emre ÖMÜR, Hayat Hastanesi eski Başhekimi Dr. Tayfun ÖZSEVER’in veda yemeğinde bir araya geldiler.

Dr. ÖZSEVER’in duygulu anlar yaşadığı yemekte; kızının doğum günü kutlaması arasında vakit bularak gelen davete icabet eden Sağlık Müdürü Erol Emre ÖMÜR davetliler tarafından oldukça yoğun ilgi gördü. Ayrıca davetlileri tek tek Güneydoğu misafirperverliği ile karşılayan Uzm. Dr. Ekrem BİLEK yine takdir topladı.

Halef ve Selefin aynı yemekte buluştuğu yemekte Sağlık yöneticilerinden tayin isteyenlerin olduğuna dair kulağımıza yeni duyumlar geldi. Kesin bilgiler elimizde olmadığı için yayınlamıyoruz.

Sağlık Müdürü Dr. ÖMÜR’ün eski Başhekim Dr. Tayfun ÖZSEVER için yemekte yaptığı konuşma duygulu anların yaşanmasına neden oldu.

Hayat Hastanesinin yeni Başhekimi olarak görevlendirilen Uzm. Dr. Hasan Sebati ERDİL mesleğinde saygın bir yere sahip. Hacettepe mezunu ERDİL'in birçok sınıf arkadaşı kendisi gibi yönetici ya da profesör.

 

Bu haber toplam 4627 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!