1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Haşim Öztanık okuluna kırtasiye yardımı
Haşim Öztanık okuluna kırtasiye yardımı

Haşim Öztanık okuluna kırtasiye yardımı

Siirt Valisi Musa Çolak’ ın eşi Gülsüm Çolak, İlimiz Merkez Haşim Öztanık İlköğretim Okulunda okuyan ilköğretim öğrencilerine verilen kırtasiye ve çanta dağıtım törenine katıldı.

A+A-

Okul Müdürü ve Öğretmenleri tarafından karşılanan Gülsüm Çolak ve beraberindekilere Okul Müdürü Mansur Danış tarafından okul hakkında bilgiler verildi. 

Öğrencilere yapılan yardım töreninde açıklama yapan Gülsüm Çolak: “yüz öğrencimiz için çanta ve kırtasiye alımını gerçekleştiren Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve çalışanlarına eğitime verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ederim. Amacımız; eğitim faaliyetlerine her zaman destek olmaktır. Velilerin eğitim masraflarına katkıda bulunmak amacıyla hazırlanan kırtasiye setleri ve çantaları, Okul Müdürü ve öğretmenler tarafından önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize dağıtıyoruz.” dedi.

Haşim Öztanık İlköğretim Okulunda düzenlenen yardım törenine, Siirt Vali eşi Gülsüm ÇOLAK, Vali Yardımcısı Yunus SEZER, Vali Yardımcısı Yunus Sezer’ in eşi Canan Sezer, Ticaret Ve Sanayi Odası Başkan Vekili Nedim Kuzu, Özgür Çalapkulu, İl Milli Eğitim Müdürü Vekili İsa Güneş, Okul Müdürü Mansur Danış, Öğretmenler, Öğrenciler katıldı.

Bu haber toplam 2637 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!