1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Has Parti’nin internet iddiası boş çıktı
Has Parti’nin internet iddiası boş çıktı

Has Parti’nin internet iddiası boş çıktı

Has Parti’nin interneti en iyi kullanan parti konumunda olduğu bildirildi.

A+A-

Siirt’te Has Parti’nin önde gelen isimleri, partilerinin interneti en iyi kullanan parti konumunda olduklarını iddia ettiler.

 

İnternet’in çok güçlü bir tanıtım ve gündem belirleme aracı olduğunu söyleyen partililer, interneti en yüksek oranda kullandıklarını ifade ederek Siirtliler.Net’e şu bilgileri verdiler:

 

“Partimiz twitter, facebook gibi sosyal paylaşım ağlarını aktif kullanıyor. Partimizin genel sitesinde genel başkanımızın tüm programları anlık olarak 3G teknolojisiyle herkes tarafından canlı olarak izlenebiliyor. İsteyenler internet üzerinden partimize üye olabiliyor. Kimlik bilgilerinizi kaydederek bulunduğunuz ilin teşkilatına online olarak üye olabiliyorsunuz.”

 

Üyelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı birimi olan tek partinin Has Parti olduğunu da dile getiren partililer, Siirtliler.Net’e verdikleri bir başka bilgide ise; “Hangi şehirde bulunursanız bulunun partimizin genel sitesine girerek bulunduğunuz şehrin teşkilatıyla ilgili görüş belirtmek istiyorum dediğinizde kimlik bilgilerinizi bırakırsanız genel merkez tarafından o ilin teşkilatına talimat verilerek sizinle direk iletişime geçmesi sağlanıyor.” denildi.

 

Denedik, 10 gündür ses seda yok!

 

Siirtliler.Net olarak bu bilgileri teyit etmek amacıyla Has Parti Genel Merkez web sitesine giriş yaptık. Kimlik bilgilerimizi ve iletişim bilgilerimizi yazarak Siirt teşkilatıyla ilgili bilgi almak istediğimizi belirttik. Ancak 10 günden fazla bir zamandır ne arayan oldu, ne soran…

 

has parti siirt

Bu haber toplam 2274 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!