1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. HAS Parti, Siirtliler.Net’i ziyaret etti
HAS Parti, Siirtliler.Net’i ziyaret etti

HAS Parti, Siirtliler.Net’i ziyaret etti

İl Başkanı ve Milletvekili adaylarıyla birlikte HAS Parti heyeti, Siirtliler.Net’i ziyaret ettiler.

A+A-

İl Başkanı Abdullatif Evin, Siirt 1.sıra milletvekili adayı Mehmet Emin Aydın ve 3.sıra adayı Şakir Erol’dan oluşan HAS Parti heyeti, Siirtliler.Net’i ziyaret ettiler.

Genel Başkanları Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’un bugün Batman’da yapacağı mitingin ardından Siirt’e hareket edeceğini bildiren Milletvekili Adayı Mehmet Emin Aydın, “Bugün Kurtalan’da bir programımız olacak. Akşama doğru Siirt’e gelecek olan Genel Başkanımız, basın mensuplarıyla bir araya gelecek. Yarın (Cuma) sabah kahvaltısından sonra esnaf ziyaretlerinde bulunacak. Saat 11.00’de ise Cumhuriyet meydanında Siirtlilere seslenecek. Cuma namazını ise şayet vakit yetişirse Genel Başkanımız Ziyaret’te Veysel Karani’de kılmak istiyor.” dedi.

Aydın, “Başbakan Doğu’da ayrı, Batı’da ayrı konuşuyor”

Siirt adayı Mehmet Emin Aydın, “Siyasette ikili yapı var. Gerek Tayyip Erdoğan gerekse Kemal Kılıçdaroğlu ülkeyi iki gruba ayırdılar. 2 partili sisteme ayırıp Türkiye’deki diğer düşünceleri pas geçmek istiyorlar. Dünya’da böyle Abir şey yok. Ne yazık ki medya destekleri de bulunuyor. Başbakan Doğu’da ayrı şey konuşuyor, Batı’da ayrı şey konuşuyor” ifadelerine yer verdi.

Bu haber toplam 2506 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!