1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Has Parti Siirt Teşkilatı çalışmalarına hız verdi
Has Parti Siirt Teşkilatı çalışmalarına hız verdi

Has Parti Siirt Teşkilatı çalışmalarına hız verdi

Has Parti Siirt adayı ve teşkilatı ilçe ve köy ziyaretlerini sürdürüyor.

A+A-

Seçim çalışmaları çerçevesinde ilçe ve köyleri ziyaret eden Has Parti il teşkilatı ve Milletvekili Adayı Mehmet Emin Aydın,  Şeyh Muhammed el-Hazin'in türbesini ziyaret ettikten sonra Fersaf Köyünü de ziyaret ederek seçmenlerden destek istedi.

Ziyarete Has Parti Siirt İl Başkanı ve İl Teşkilatı Katıldı.

Mehmet Emin Aydın ziyaretinde şunları söyledi. “12 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Biz çalışmalarımıza başladığımızdan beri belde ve köylerimizi geziyoruz.

Has Parti iktidarında tarım desteğinin iki katına çıkarılacağını, mazot, gübre ve tohumdan verginin kaldırılacağını, bunun da yarı yarıya ucuzluk sağlayacağını belirten Milletvekili Adayı Aydın, Has Parti’nin çiftçinin dostu ve üreticinin yanında olduğunu belirterek Has Parti’yi desteklemelerini istedi.

Parti yetkilileri ve Milletvekili Adayı Emin Aydın daha sonra Bağtepe(Halenze)'ye geçerek mahalle muhtarlığı önünde Bağtepe Mahalle Muhtarı Faysal Aydın ile beraber oturup sohbet etti. Muhtar Faysal Aydın “Burada kanalizasyon sorunu var yetkililerden çözüm istiyoruz. Ayrıca internet bağlantısı yok. Telekom yetkililerine bir kaç defa santral konusunda taleplerde bulunduk ama ilgilenen yok” dedi.

Bu haber toplam 2736 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!