1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. HAS Parti Lideri Numan Kurtulmuş Siirtlilere seslendi
HAS Parti Lideri Numan Kurtulmuş Siirtlilere seslendi

HAS Parti Lideri Numan Kurtulmuş Siirtlilere seslendi

Dün akşam vakitlerinde Siirt’e gelen HAS Parti lideri Prof.Dr.Numan Kurtulmuş, bugün Siirt Cumhuriyet Meydanı’nda Siirtlilere seslendi.

A+A-

Siirt’te seçim mitingi düzenleyen HAS Parti Genel Başkanı Prof.Dr.Numan Kurtulmuş, dün Kurtalan’lıları selamlamasının ardından akşam vakitlerinde Siirt’e geldi. Akşam yemeğinde Siirtliler.Net’in sorularını yanıtlayan Kurtulmuş bugün saat 11.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda halka seslendi.

FAKIBABA ÖRNEĞİNİ SİİRTLİLER GÖSTERECEKTİR

Kurtulmuş’dan önce kısa bir konuşma yapan HAS Parti Siirt 1.Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Emin Aydın “Siirtliler, Türkiye siyasetine damgasını vurmuş bir halktır. Urfa’da yaşanan Fakıbaba hadisesinin benzerini Siirtliler de gösterecektir” dedi.

HAS lideri Kurtulmuş, “Doğu’nun, Batı’nın, Türkün, Kürdün, Arabın, Acemin sahibi olan Allah’ın adıyla sizleri selamlıyorum” sözleriyle selamlaması alkışla karşılandı.

has parti numan kurtulmuş siirt mitingi

Kurtulmuş’un, miting konuşmasından bazı paragraflar:

“HAS PARTİ AĞZINDAN ÇIKANI KULAĞI DUYAN BİR PARTİDİR”

28 günde kurulmuş ve tüm Türkiye’de örgütlenmelerini tamamlamış bir partidir HAS Parti. 550 milletvekilimizle iddialıyız. Anadolu’nun her yerini dolaşıyoruz. HAS Parti, ağzından çıkanı kulağıyla duyan bir partidir. Partimiz kalbiyle hissetmediğini diliyle söylemeyen bir partidir. Partimiz Allah’tan başka kimseye diz çökmeyen bir partidir.

“SİİRTLİLER, VEKİLLERİNİZİ SİZ Mİ SEÇTİNİZ?”

Ülkemizde vatandaşlar ne yazık ki 4 yılda bir oy veren bir mekanizma olarak görülüyor. Halka hesap vermeyen siyasi bir sistem var. Sayın Siirtliler, vekillerinizi siz mi seçtiniz?

“KİMSE İKİNCİ SINIF VATANDAŞ DEĞİLDİR”

Türkiye’de kimse ama hiç kimse 2.sınıf vatandaş değildir. Kimseye ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapılamaz. Hiç kimse dilinden, dininden, inancından, kültüründen dolayı aşağılanamaz. HAS Parti bu sistemi yok edecektir. Herkes kendi dilini rahat konuşabildiği, inancını, kültürünü rahatça yaşayabildiği bir Türkiye inşa edeceğiz.

HAS Parti olarak şu üç şeyin altına her türlü imzamı atarım;

1)      Firavunlaşmayacağız.

2)      Karunlaşmayacağız.

3)      Belamlaşmayacağız.

 

Bu haber toplam 6148 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!