1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Halenzeliler sandık başına gitmeyecek
Halenzeliler sandık başına gitmeyecek

Halenzeliler sandık başına gitmeyecek

Siirt Merkez’e bağlı Bağtepe Mahallesi (Halenze) sakinleri bugüne kadar sözlü vaatlerle oyalandırıldıklarını dile getirerek 29 Mart seçimlerinde sandık başına gitmeyeceklerini dile getirdiler.

A+A-

Siirt Merkez’e bağlı Bağtepe Mahallesi (Halenze) sakinleri belediye hizmetleri konusunda hep üvey evlat muamelesi gördüklerini, bugüne kadar sözlü vaatlerle  oyalandırıldıklarını dile getirerek 29 Mart seçimlerinde sandık başına gitmeyeceklerini dile getirdiler.

 

HAYRETTİN ÇAKICI

BAĞTEPE’LİLERİ ZİYARET ETTİ

 

Geçtiğimiz hafta sonu Bağtepe Mahallesi’ni ziyaret eden MHP 1.Sıra Siirt İl Encümen Adayı Hayrettin Çakıcı, köy kahvesinde Bağtepe’lilerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Ak Parti’ye oy verdikleri halde hiçbir hizmet görmedikleri için tepkilerini dile getiren köylüler şikayetlerini ve mağduriyetlerini Hayrettin Çakıcı ile paylaştılar.

 

SEÇİM ZAMANINDA HİÇBİR SİYASİYİ

GÖRMEK İSTEMİYORUZ

 

Sadece seçim zamanında hatırlandıklarını dile getiren Bağtepe’iller şunları söylediler : “Her seçim döneminde olduğu gibi Bağtepe’lileri hatırlayan siyasetçiler bu seçimde de buralara gelip bizlere vaatlerde bulunacaklar. Kimseyi istemiyoruz. Biz köy iken saltanat yaşıyorduk. Mahalle olduktan sonra daha kötü oldu her şey. Suyumuz yok, kanalizasyonumuz yok. Mahalle olunca hem camiden hem kiliseden olduk. Su şebekesi buradan geçip direk Aydınlar ilçesine gidiyor. Merkez İlçedeki Bağtepe’li akrabalarımıza da durumumuzdan haberdar ettik ve onlar da sandık başına gitmeyecekler.”

23.02.2009  

Bu haber toplam 1808 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!