1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Güven Kuzu cevap verebilecek mi?
Güven Kuzu cevap verebilecek mi?

Güven Kuzu cevap verebilecek mi?

Türkiye genelinde Odalar Nisan ayında kongre tarihlerini ilan ederken Siirt Ticaret ve Sanayi Odası’nda derin sessizlik hakim.

A+A-

Geçen yıl Ekim/Kasım ayında yapılacak olan Oda seçimi Nisan ayına ertelendi. Türkiye genelinde bütün odalar kongre ile ilgili üyelerine hem resmi internet sitelerinden duyurularda bulunurken hem de üyelerine bilgilendirmelerde bulunuyorlar. Ancak iş Siirt’teki Ticaret ve Sanayi Odası’na gelince durum çok garip.

STSO’NUN İNTERNET SİTESİ KAPALI

Oda seçimleriyle ilgili kongreye ilişkin en sağlıklı ve geniş bilgiyi STSO’nun resmi internet sitesinden bulabileceğimiz umuduyla Oda’nın web sayfasını ziyaret ettik fakat garip bir durumla karşılaştık. STSO’nun resmi internet sitesi duraklatılmış ve hiçbirşeye ulaşılamıyor. Tam da seçim döneminde bu durum çeşitli kuşkuları akıllara getiriyor.

OLDU BİTTİYE GETİRİLMEMESİ UMULUYOR

Siirt’te ticaret erbabına Oda’nın kongresiyle ilgili bilgilerine başvurduğumuzda “bugüne kadar kongre tarihi ile ilgili hiçbir bilgi verilmedi bize. Umarız kongre oldu bittiye getirilmez.” Şeklinde eleştiriler dile getirildi.

Bu haber toplam 2373 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
7 Yorum