1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Güres Caddesi Viraneye Döndü
Güres Caddesi Viraneye Döndü

Güres Caddesi Viraneye Döndü

Siirt’in istiklal caddesi denilen Güres Caddesi son günlerdeki virane halinden vatandaşlar rahatsız. Haftanın üç günü kurulan semt pazarlarının yanı sıra cadde üzerindeki seyyar işportacılar ve araç parkları bu caddeyi kullanılamaz hale getiriyor.

A+A-

Son günlerde yaşanan bu kadar olumsuzluklara rağmen belediye ekipleri tarafından herhangi bir müdahalenin olmaması bu caddenin ileriki günlerde daha da virane bir şekil alacağı vatandaşlar tarafından dile getiriliyor. Özellikle semt pazarlarının böyle bir cadde üzerinde olmaması gerektiğini bildiren vatandaşlar “Güres caddesi bizim aynamız ve maalesef bu ayna kirlenmiş durumda bunun için bir an önce bu görüntü kirliliğine çare bulunmasını istiyoruz” dediler.

 

Öte yandan Güres caddesinin trafiğe kapatılmasıyla birlikte günlük trafik akışının büyük bir bölümünü taşıyan Gaffar Okan Caddesi üzerindeki ziraat bankası ve maliye’ye kadar olan bölümde trafik tek yönlü hale getirildi. Böylelikle de güres caddesine yakın olan trafikteki karışıklığa bir yenisi daha eklendi.

 

Bu haber toplam 2545 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!