1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Güney Turizm 15 fahri müfettiş görevlendirdi
Güney Turizm 15 fahri müfettiş görevlendirdi

Güney Turizm 15 fahri müfettiş görevlendirdi

Okul taşımacılığı yapan ve il genelinde 587 araç filosu bulunan Güney Turizm, denetim mekanizmasıyla velilerin güvenini tazeledi.

A+A-

Araç filosunu Mercedes ve Fiat marka araçlarla yenileyen Güney Turizm aynı zamanda Siirt Merkez’de 170 adet olan araç sayısını da arttırarak 185 araç kapasitene ulaştı. İl genelinde ise 587 aracı bulunuyor.

15 FAHRİ TRAFİK MÜFETTİŞ

Güney Turizm yeni döneme ise bir yenilikle daha giriyor. Memur ve esnaflardan oluşan 15 fahri trafik müfettişleri sayesinde Güney Turizm’e bağlı tüm araçlar sürekli denetim altında tutulacak. Takip ve denetim faaliyetleri çerçevesinde teknolojiden de faydalanan firma, araçlarına GPRS sistemi monte ederek izlemeyi teknik imkânlarla da sürdürecek.

Özellikle ilimizde geçtiğimiz ay yaşanan ve Türkiye gündemine oturan cinsel istismar olaylarından sonra tedirgin olan firma sahibi Mesut Güney: “firmamız bünyesinde çalışanlara güveniyoruz. Ancak son yaşanan olaylar öğrenci velileri kadar psikolojik olarak bizleri de tedirgin etti. Veliler kadar bizler de rahat olmak istiyoruz. Bu yüzden firma olarak üzerimize düşen tüm güvenlik önlemlerini aldık ve denetim mekanizmamızı en üst seviyede çalıştırıyoruz. Araçlarda Güney Turizm logosunu görenlerin içleri rahat olsun.” dedi.

Bu haber toplam 4712 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!