1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. [GÜNCELLENDİ] Emniyet Müdürü Topuz, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı
[GÜNCELLENDİ] Emniyet Müdürü Topuz, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı

[GÜNCELLENDİ] Emniyet Müdürü Topuz, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı

Siirt İl Emniyet Müdürü Celali Topuz rahatsızlanarak devlet hastanesine kaldırıldı.

A+A-

Siirtliler.Net’e ulaşan son dakika bilgisine göre İl Emniyet Müdürümüz Celali Topuz göğüs ağrısı şikayeti üzerine korumaları tarafından Siirt Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

Devlet Hastanesi Başhekimi dahil birçok uzman doktorun tahlil sonuçlarıyla ilgili çalışmalar yaptıkları öğrenildi. Edinilen bilgilere göre yapılan EKG ve EMAR gibi tahlil sonuçlarının temiz çıktığı ancak tedbiren kontrol altında tutulması gerektiği bildirildi.

 

Siirt’te sevilen bir İl Emniyet Müdürü olan Celali Topuz’un özellikle geçen hafta Siirt’in kenar mahallelerinde çocuklara dağıtılan ekmek arası kavurma etkinliğine bizzat katılması takdir toplayan çalışmaları arasında bulunmaktadır.

 

Hastane yetkilileri tarafından yarın taburcu olacağı belirtilen İl Emniyet Müdürümüz Celali Topuz’a  acil şifalar diliyoruz.

---------------------------------------------------------

 

TABURCU EDİLDİĞİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNCE AÇIKLANDI

 

BASINA VE KAMUOYUNA DUYURULUR

 

Çeşitli basın ve yayın kuruluşlarında “Siirt İl Emniyet Müdürü Celali Topuz rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı” şeklinde haberler yer alması üzerine;

 

Konu ile ilgili olarak Siirt Devlet Hastanesi tarafından hazırlanan Doktor raporu ve bilgi notu aşağıda sunulmuştur.

 

Siirt Devlet Hastanesi Başhekimi 08.01.2010 günü Saat : 16.05’te ziyaret amacıyla hastanemize gelen Siirt İl Emniyet Müdürü sayın Celali Topuz’un hafif göğüs ağrısı başlaması nedeniyle yapılan muayenesinde;

 

Kan değerleri ve kalp ritm şeritleri normaldi. Kalp ile ilgili bir sorun düşünülmese de takip amaçlı müşahade altına alındı. İlerleyen saatlerde yapılan kalp ritm takibi ve kan tahlillerinde olumsuz yönde değişiklik izlenmedi. Hastamızın şikayetleri geriledi. Önerilerde bulunularak hastanemizden aynı gün saat 22.05’te taburcu edildi.

 

Uzm.Dr.Mehmet Akaya

Uzm.Dr. Murat Şener

 

 

Bu haber toplam 3258 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!