1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Görk: “Karadenizliler kadar olamadık”
Görk: “Karadenizliler kadar olamadık”

Görk: “Karadenizliler kadar olamadık”

Fatih AK Parti İlçe Başkanı hemşehrimiz Ahmet Hamdi Görk, İstanbul SİDER’i ziyaretinde Siirtlilerin dayanışma konusunda çok başarılı olamadıklarına vurgu yaptı.

A+A-

Hafta sonu İstanbul Siirtliler Derneği’ni ziyaret eden Fatih AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Hamdi Görk, yaptığı açıklamada Siirtlilerin dayanışma konusunda çok başarılı olamadıklarına temas ederek şu açıklamalarda bulundu:

“Fatih’te çok kalabalık bir nüfusa sahip olmamıza rağmen birlik ve dayanışma konusunda ne yazık ki arzu edilen seviyede değiliz. Örneğin Karadeniz’lilere baktığımızda birlik ve dayanışma konusunda çok ileri seviyedeler. Toplumsal olarak en az ses bizden çıkmasına rağmen bireysel olarak ise en çok ses bizden çıkıyor. Yani bireysel başarılarımız çok iyi ama toplumsal başarıda aynı şeyi söyleyemiyoruz.”

SİİRT EĞİTİM VAKFI’NA DESTEK OLACAĞIZ

Öte yandan Fatih Kadınlar Pazarı’nda faaliyet gösteren ve başkanlığını Zeki Akyüzlü’nün yaptığı Siirt Eğitim Vakfı (SEV) ile ilgili bir yer sorunu olduğunu öğrendiğini belirten İlçe Başkanı Görk, “Vakfımızla ilgili çalışıyoruz. Zaten ben de orada mütevelli heyetindeyim. Vakfın yerle ilgili sorunları var. İlçe Belediye Başkanımızla konuyu defaatle görüştük ve vakfımıza bir yer tahsis edilecek.” İfadelerine yer verdi.

Bu haber toplam 3533 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!