1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Global karşısında Yerel sermaye 1-0 öne geçti
Global karşısında Yerel sermaye 1-0 öne geçti

Global karşısında Yerel sermaye 1-0 öne geçti

Siirt’te mağazacılık sektörüne yeni ve heyecanlı bir ivme kazandıran ANDERA AVM, başlattığı kampanya ile yerel sermayeyi, global sermaye karşısında 1-0 öne geçirdi.

A+A-

Mağaza yetkilileri olan Toprak kardeşler, Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamalarda kampanyayla ilgili aşağıdaki bilgileri verdiler:

“1 yıldır kampanya fikrimiz vardı. Ancak Siirt’te nasıl farklı bir şey yapabiliriz diye karar veremiyorduk. İndirimler artık çok alışılmış bir andera avmkampanya. Bu tür kampanyaları zaten dönem dönem yapıyoruz. Ama biz bunun dışında bir şeyler aradık ve aklımıza müşterilerimize “Araba” hediye etme fikri geldi. Aradığımız kampanya türünü bulmuştuk.

Derhal kolları sıvayıp Milli Piyango İdaresi ile görüşmelere başladık. Yaklaşık 3 ay süren bu görüşmelerimiz sonucunda çekiliş için gerekli izni zor da olsa aldık. Bunu yaparken ayrıca birçok işletmeyle iletişime geçtik ve onları da kampanyamıza dâhil etmek istedik. Dershanelerden bedava eğitim hakkı gibi çeşitli işletmelerle sözlü olarak anlaşmalarımızı yaptık. Uğur Dershanesi’nden Nurullah Geyik beye yenilikçi anlayışından dolayı teşekkür ediyorum. Yine hakeza Celal Değer, Medlife ve Güven Hastanesi gibi firmalarımız kampanyamıza katılanlar arasındaydı. Onlara da teşekkür ediyorum. Ancak Milli Piyango İdaresi bunları kabul etmedi. Sözlü olarak anlaşma sağladığımız işletmelerin hediye vermesi olayı Milli Piyango İdaresi’ne takıldı. Bunun yerine hediye çeklerini hayata geçirdik.

andera avm

Müşterilerimiz kampanyamız süresi boyunca hediye çekleri kazanacaklar ve en talihli bir müşterimiz ise almış olduğu 100 TL’lik alışveriş ile firmamız tarafından verilecek arabayı kazanacak. Bu tür kampanyalar genelde büyükşehirlerde yapılır. Bu hem cesaret hem de ciddi bir maddi güç istiyor. Müşterilerimizden ciddi bir teveccüh gördük. Müşterilerimizden bir tanesi 100 TL’ye araba sahibi olacak. Bu kampanyayı yapan yerel firma olunca ilgi daha da arttı. Kampanyamız sayesinde Siirt’teki mağazacılıkta müşterilere hediye verme alışkanlığı kazandıracağımıza inanıyoruz. Biz bunun kapısını araladık. Farklı firmaların daha değişik şekillerde bu tür kampanya faaliyetlerini geliştireceklerine inanıyorum. Global sermaye karşısında yerel lokasyonları 1-0  öne geçirdik. Tabi Siirt’te yaşayanların bunu benimseyip sahiplenmesi de gerekiyor. Milli Piyango İdaresi’nin belirlediği süre içerisinde (6 ay içinde) kampanyamız neticelenecek. Yani 2011 Mart ayı başında çekilişimiz mağazamız önünde noter huzurunda yapılacaktır.”

Bu haber toplam 3736 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!