1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Girişimci işadamı hemşehrimizden Gorenje’nin açılışı
Girişimci işadamı hemşehrimizden Gorenje’nin açılışı

Girişimci işadamı hemşehrimizden Gorenje’nin açılışı

Beyaz eşya, ankastre ve mutfak sektöründe Avrupa’nın önemli üretici firması olan Gorenje’nin İstanbul Showroom’u geçtiğimiz hafta Bahçeşehir’de açıldı.

A+A-

Bahçeşehir’e Goranje’yi getiren isim ise Siirtli hemşehrimiz Ömer Öktem… Siirtli işadamlarımızdan olan Ömer Öktem, showroom açılışını 26 Kasım’da Bahçeşehir’de gerçekleştirdi. Açılış yoğun bir ilgi olduğu görüldü. Yerel ve ulusal medyanın da ilgi gösterdiği açılışa çeşitli sivil toplum kuruluşları ile iş ve siyaset dünyasından da önemli isimler renk kattılar.

gorenje - ömer öktem

ÖKTEM: “BU MARKAYI TÜRKİYE’YE YAYACAĞIZ”

Showroom’un sahibi olan Siirtli hemşehrimiz Ömer Öktem, açılışta basın  mensuplarının sorularını yanıtladı. Öktem, “Gorenje markasını Türkiye’de temsil etmekten gurur duyuyoruz. Avrupa’da önemli bir saygınlığı bulunan bu markayı başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye yaymak için gerekli çalışmaları da başlattık” ifadelerine yer verdi.

Siirtli girişimci işadamımız Ömer Öktem’i açılışta, İstanbul SİDER Başkanı Aydın Candabakoğlu,hanımı ve İstanbul Kurtalanlılar Dernek Başkanı Hasan Dalmış da yalnız bırakmadı.

gorenje

Bu haber toplam 4278 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!