1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Genel Kurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları Siirt'te
Genel Kurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları Siirt'te

Genel Kurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları Siirt'te

Genel Kurmay Başkanı Oregeneral Necdet Özel, Kuvvet komutanları ve beraberindeki heyetle birlikte Siirt’e geldi..

A+A-

Vali Musa Çolak tarafından, Valilik binası önünde karşılanan Genel Kurmay başkanı Orgeneral Necdet Özel, polis merasim mangasını selamladıktan sonra, Valilik makam odasında şeref defterini imzaladı.

genel kurmay başkanı özel siirtte

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Musa Çolak “Daha önce Jandarma genel komutanlığı görevini üstün bir başarı ile yürüten sayın Genel Kurmay başkanımızı ilimizde ağırlamaktan onur duyuyoruz, Siirt halkı adına kendilerine ve kuvvet komutanlarımıza hoş geldiniz diyor, Siirt halkının selam ve sevgilerini sunuyorum. Ayrıca Sayın Genel Kurmay Başkanımız Necdet Özel ve kuvvet komutanlarımızın Valiliğimizi ziyaret etmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim” dedi. Genel Kurmay başkanı Orgeneral Necdet Özel burada yaptığı konuşmada, ”Siirt Valiliğini nezaket ziyaretinde bulunduğunu, Siirt Halkına ve tüm şehit ve gazi ailelerimize selam ve sevgilerimi sunuyorum.” diye konuştu.

genelkurmay başkanı necdet özel siirtte

Daha sonra Valilik Makamında Vali Musa Çolak, ziyaret anısına, Genel Kurmay başkanı Orgeneral sayın Necdet Özel’ e Türk Bayrağı motifli bir Siirt Battaniyesi ile Siirt'in doğal ve tarihi güzelliklerini yansıtan plaket takdim etti. Genel Kurmay başkanı Orgeneral Necdet Özel de ziyaret hatırası olarak, Vali Musa Çolak’a  Türk Silahlı Kuvvetlerini simgeleyen  Plaket verdi.

genelkurmay başkanı necdet özel siirtte

Siirt Valiliğine yapılan ziyarete; Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Erten, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Murat Bilge, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu 2.Ordu Komutanı Orgeneral Servet Yörük, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Yıldırım Güvenç, Siirt 3. Tugay Komutanı Tuğ General Mehmet Şükrü Eken ve İl Jandarma Komutanı Albay Ünal Ödemiş de hazır bulundu.

genelkurmay başkanı özel siirtte 

Genel Kurmay başkanı Orgeneral sayın Necdet Özel ve beraberindeki heyet ziyaretin ardından, Valilikten ayrıldı.

Bu haber toplam 3210 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!