1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Genç ve Dinamik DEDAŞ İl Müdürü hizmet üretiyor
Genç ve Dinamik DEDAŞ İl Müdürü hizmet üretiyor

Genç ve Dinamik DEDAŞ İl Müdürü hizmet üretiyor

Son zamanlarda ani bir şekilde oluşan elektrik kesintileri hakkında bilgi almak için ziyaret ettiğimiz İl Müdürü elektrik kesintilerinin kendilerinden kaynaklanmadığını kesintilerin sebebinin Elektrik İletim Şirketi olan TEİAŞ’dan kaynaklandığını belirtti

A+A-

Genç ve Dinamik DEDAŞ İl Müdürü hizmet üretiyor

                “Hizmet üretme” deyimi çok fazla insan için kullanılmaz ama bu kişi Siirt DEDAŞ İl Müdürü olunca deyim tam yerini buluyor. DEDAŞ ekibi Siirt için daha iyi hizmeti nasıl oluşturabiliriz düşüncesiyle başlıyor güne ve gün bitse de bu artık onların hayat tarzı olduğu için mesai dışında da devam ediyor. DEDAŞ ekibi Türkiye’nin yetişmiş en dinamik, enerjik ve bilgi birikimi yüksek çalışanlardan oluşuyor.

                Genç ve Dinamik İl Müdürü bu toprağın evladı olmasının yanı sıra Siirt’i kendisine dert edinmiş bir yönetici ve bir o kadar da mütevazı. Çalışmalarındaki başarısının sadece kendisine ait olmadığını, özellikle yönetici arkadaşlarının uyumlu ve üretici çalışmalarından kaynaklandığını belirten İl Müdürü Ali İhsan AYDIN, kurum olarak kalitelerinin batıdaki herhangi bir ilden farklı olmadığının üzerinde duruyor.

SİİRTLİLER.NET

                Son zamanlarda ani bir şekilde oluşan elektrik kesintileri hakkında bilgi almak için ziyaret ettiğimiz İl Müdürü elektrik kesintilerinin kendilerinden kaynaklanmadığını kesintilerin sebebinin Elektrik İletim Şirketi olan TEİAŞ’dan kaynaklandığını belirtti.

                Ziyaretimiz esansında Beğendik Belediyesinin çalışkan Belediye Başkanını ve Halenze Muhtarını ağırlayan İl Müdürü Ali İhsan AYDIN’ın hizmetleri daha da süreceğe benziyor. Beğendik Belediye sınırları içinde aydınlatmaların yenilenmesi için çalışma başlatan İl Müdürlüğü ve Belediye Başkanı'nın başarılarının devamını diler, Siirt’in güzelleşmesi için elini taşın altına koyan herkese Siirtliler.Net olarak teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

SİİRTLİLER.NET

SİİRTLİLER.NET

Bu haber toplam 2817 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!