1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Genç Siirt Spor Taraftarlar Derneği’nden Başkana Ziyaret
Genç Siirt Spor Taraftarlar Derneği’nden Başkana Ziyaret

Genç Siirt Spor Taraftarlar Derneği’nden Başkana Ziyaret

Genç SiirtSpor Taraftarlar Derneği başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Siirt Belediye başkanı Selim Sadak’ı makamında ziyaret ederek plaket ve isminin yazılı olduğu formayı verdiler.

A+A-

Belediye başkanı Selim Sadak’ın Belediye başkanı olduğundan bu yana gösterdiği ilgi ve alaka için önemli bir destek olduğunu söyleyen Genç Siirt Spor Taraftarlar Derneği başkanı Çetin Akınay “Taraftarlar derneği olarak tek bir amacımız olan Siirtsporun başarıya ulaşması için yoğun çabalar harcamaya gayret ediyoruz. Dernek yönetimi olarak Siirt Spor taraftarlarının centilmence, kardeşçe ve bölge takımlarıyla dostane ve barışçıl bir şekilde maç yapmak için altı yıl önce attığımız temelin meyvelerini toplamaya başladık. Siirt Spor taraftarlar derneği olarak yeşil sahanın dostlukların, barışların, kardeşliklerin buluştuğu alanlardır. Bu vesileyle Siirt Spor taraftarının bölge taraftarları arasında barış elçisi olarak kendisini kabullendiren taraftar topluluğu olduğunu kanıtlamıştır. Siirt’imizin Belediye başkanı sayın Selim Sadak’ın Siirt’imize getirdiği kardeşlik ve barış ortamını Türküyle, Kürdüyle, Arabıyla, Lazıyla, Çerkeziyle Siirt’imizde barış elçisi olarak görmekteyiz.. Bunları göz önünde bulundurarak Genç Siirt Spor Taraftarlar Deneği olarak bizlere vermiş olduğu manevi desteklerden dolayı kendisine teşekkür plaketi ve isminin yazılı olduğu 56 numaralı Siirt Spor forması ve kaşkulu hediye ediyoruz. Taraftarlar derneği olarak Belediye başkanımıza tekrardan teşekkür ediyoruz. Barış ve kardeşlik ortamının oluştuğu Siirt’te Başkanımızı kendimize ve gençlere örnek olarak alacağız.” dedi.

 

 

Gelen konukları memnuniyetle karşılayan Siirt Belediye başkanı Selim Sadak “Şehrimizin spor takımının başarılara imza atması için çaba sarf eden ve örgütlenerek organizeli bir şekilde taraftarları her maç stadyuma getirmeyi başaran Genç Siirt Spor Taraftarlar Derneği başkanı Çetin Akınay ve Yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Eğer hava şartları el verirse bu hafta maça giderek bana hediye edilen 56 numaralı ve ismimin yazılı olduğu forma ile maçı seyredeceğim. Siirt Spor’umuza başarılar dileyerek bir üst lige çıkmasını bekliyoruz onlardan. Siirt’imizin tanıtımı için mutlaka başarılı bir sonuç almak gerekir. Bu başarıyı taraftarlarıyla birlikte yakalayacaklarını umut ediyorum.” dedi.

 

 

 

Bu haber toplam 3673 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!