1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Genç Kanatlar Topluluğu Binaya Kavuştu
Genç Kanatlar Topluluğu Binaya Kavuştu

Genç Kanatlar Topluluğu Binaya Kavuştu

Siirt Türk Hava Kurumu Bünyesinde Faaliyet Gösteren Genç Kanatlar Topluluğu Çalışmalarını Yürütecekleri Bir Binaya Kavuştu.

A+A-

Siirt Türk Hava Kurumu bünyesinde faaliyet gösteren Genç Kanatlar Topluluğu çalışmalarını yürütecekleri bir binaya kavuştu. Genç Kanatlar Topluluğu bundan sonra Siirt İlim Spor Kültür Sanat Araştırmaları Vakfı (SİSKAV)’nın hizmet binasında kendisine verilen yerde çalışmalarını sürdürecek.

Yer teslimi nedeniyle düzenlenen törende konuşun Türk Hava Kurumu Siirt Şube Başkanı Beşir Razi, kendilerine bina tahsisini sağlayan Vali Yardımcısı Vakıf Başkanı Hamdi Üncü'ye teşekkür etti. Genç Kanatlar Topluluğu'nun 66 üyesi bulunduğunu belirten Başkan Razi, “Bu üyelerimizin kültürel ve sportif faaliyet ve etkinliklerinin yapılabilmesi için bir binaya ihtiyacımız vardı. Bu ihtiyacımızı SİSKAV Başkanı Sayın Vali Yardımcısı Hamdi Üncü ve SİSKAV Müdürü Remzi Uslu tarafından karşılandı. Teşekkür ederim. Genç Kanatlar Topluluğu genelde üniversite, Endüstri Meslek Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Anadolu Öğretmen Lisesi ve Erkek Yetiştirme Yurdu öğrencilerinden oluşmaktadır.” dedi.

Bu haber toplam 1771 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!