1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Genç Dev Adamlara Siirtspor’dan destek
Genç Dev Adamlara Siirtspor’dan destek

Genç Dev Adamlara Siirtspor’dan destek

Siirt’in genç basketbolcularının yardım çağrısına cevap Siirtspor adına Diyarbakır’dan Adnan Öktüren’den geldi.

A+A-

Maddi imkânsızlıklar nedeniyle bu sene bölgesel ligde mücadele etme arzuları suya düşen Siirt’in genç basketbolcuları aradıkları desteği buldular.

Aynı zamanda Diyarbakır Siirtliler Derneği Başkanı olan Adnan Öktüren, Siirtspor yönetimi tarafından bu dönem yetkilendirildi. Yetkiyi alan Adnan Öktüren’in ilk işi geçen yıl İstanbul’a götürülen takımı Siirt’e geri getirmek oldu. Öktüren, ilimiz Siirt’teki genç dev adamlarımızın imkânsızlıkları karşısında kulüp yönetimiyle yapmış olduğu görüşmeler sonucunda basketçilerimize destek kararı almasını sağladı. Bölgesel lige katılım payı ve basket takımımızın diğer ihtiyaçlarını karşılama sözü veren Öktüren’in bu desteği Basketbol takımının antrenörleri Erkan Algan ve Nurettin Aras tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yıllardır Siirt’te basketbol alanında altyapı çalışmalarında gönüllü olarak görev aldığını kaydeden basket takımımızın antrenörlerinden Erkan Algan: “Yıllardır bu gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirmeye çalıştık. En büyük amacımız bu çocukların üst liglerde yer alabilmesiydi. Fakat maddi imkânsızlıklar elimizi kolumuzu bağlıyordu. Sayın Öktüren’e şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Basket takımının antrenörlerinden Nurettin Aras ise; “Sayın Öktüren, Siirt için sürekli bir şeyler yapma gayretinde. Yardım çağrımıza olumlu cevap vermede hiç tereddüt etmedi. Kendisinin şahsında Siirtspor kulüp yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber toplam 3419 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!