1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Gelbize.com – Siirtliden sosyal paylaşım sitesi
Gelbize.com – Siirtliden sosyal paylaşım sitesi

Gelbize.com – Siirtliden sosyal paylaşım sitesi

Son yıllarda Dünya genelinde internet dünyasının vazgeçilmezlerinden olan sosyal paylaşım siteleri arasında Siirt’ten de bir ses yükseldi.

A+A-

Sosyal paylaşım sitelerinin en çok rağbet edilen sitesi Facebook iken birçok ülkede farklı sosyal paylaşım sitelerinin de önemli kitlelere hizmet verdiği biliniyor. Şimdilerde sosyal paylaşım siteleri arasına gelbize.com adlı internet sitesi de girdi.

GELBIZE.COM

Sitenin yöneticisi Siirt’in Kurtalan ilçesinden… Emrah Aymergen yönetimindeki gelbize.com sitesinde, facebook’taki gibi birebir paylaşım, arkadaşlık ve benzeri birçok fonksiyonu bulunuyor. Farklı olarak oyun, eğlence ve radyo dinleme imkanı ile eğlenceli emrah aymergenvakitler geçirebiliyorsunuz.

Site yöneticisi Emrah Aymergen, Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamada; “eksiklerimiz olabilir. Bunu zamanla üyelerimizden gelen talepler ve uyarılar doğrultusunda gidereceğiz. Bugün Dünya markası olan Facebook bile ilk açıldığında birçok eksiği bulunuyordu ama zamanla kendini geliştirdi.” İfadelerine yer verdi ve herkesi gelbize.com’a üye olmaya davet etti.

Bu haber toplam 3545 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!