1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Gecede Derneklerin önemi ortaya çıktı
Gecede Derneklerin önemi ortaya çıktı

Gecede Derneklerin önemi ortaya çıktı

Ümraniye Haldun Alagaş Spor Tesisi’nde düzenlenen Siirtliler Dayanışma Gecesi, derneklerimizin önemini ortaya çıkardı.

A+A-

İstanbul’da yaklaşık 30’a yakın Siirt derneklerinin oluşturduğu “Siirtliler Dayanışma Platformu” tarafından dün akşam Ümraniye Haldun Alagaş Spor Tesisinde düzenlenen “Siirtliler Dayanışma Gecesi” ilk kez gerçekleşmesine rağmen coşkulu bir şekilde geçti.

Başakşehir Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Nurettin Ertemel’in koordinatörlüğünde gerçekleşen gecede İstanbul veya diğer vilayetlerdeki Siirtliler arasında bir gerçeği net bir şekilde ortaya çıkardı.

DERNEKLERE ÜYE DEĞİLİZ AMA DERNEKLERDEN BEKLENTİMİZ VAR!

Gecenin ardından dile getirilen yorumlarda “haberimiz olmadı” diyenler arasında kendi vilayetlerinde veya ilçelerinde faaliyette bulunan Siirt İl, İlçe veya Köy Derneklerine üye olanlara rastlanılmadı. Bu durum derneklerimizin önemini gözler önüne serdi.

SİİRTLİLER.NET DERNEKLERİMİZİN KAYITLARINI TUTACAK

İstanbul başta olmak üzere çeşitli vilayetlerde faaliyette bulunan Siirt İl, İlçe ve Köy derneklerimizle ilgili Siirtliler.Net kayıt tutarak iletişim bilgilerini kamuoyuyla paylaşacak.

Derneklerimiz tarafından iletişim bilgileri ve yönetim kurulu üye listeleri Siirtliler.Net’in www.siirtliler.net@gmail.com e-mail adresine göndermeleri iletişim ağının kurulması ve ileride kurulması planlanan Siirtliler Federasyonuyla ilgili çalışmaya katkı sağlayacaktır.

 

 

Bu haber toplam 2908 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!