1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Fuhuş hadisesine bir tepki Türk Eğitim-Sen'den geldi
Fuhuş hadisesine bir tepki Türk Eğitim-Sen'den geldi

Fuhuş hadisesine bir tepki Türk Eğitim-Sen'den geldi

Ahlaksızlık olayıyla ilgili derinden yaralanan Siirtliler, üzerlerindeki şoku atlatamadılar…

A+A-

Aralarında yaşı reşit olmayanların da bulunduğu genç kızlarla para karşılığında fuhuş yaptıkları ileri sürülen olay Siirt’in gündemine bomba gibi düştü. Duyguları incinen ve ağır bir psikolojik travma geçiren Siirtliler bu ahlaksızlıkları işleyenlerin isimlerine, cisimlerine bakılmaksızın en kısa sürede hak ettikleri cezayı görmelerini istiyorlar.

Bu ahlaksızlığı işleyenlere karşı bir tepki Türk Eğitim-Sen İl Temsilciliği’nden geldi. Siirtliler.Net’e yazılı bir açıklama gönderen sendika aşağıdaki satırlara yer verdi:

“İlimizde;  Küçük Yaştaki Çocuklarımız üzerinden Yaşanan ve Son günlerde Siirt kamuoyunu meşgul eden,  bu ahlaksızlığı, bu söz türk eğitim-senbulamadığımız müessir olayı,  Türk Eğitim Sen olarak şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz, faillerinin her kim olursa olsun en ağır şekilde cezalandırılmasını talep ediyoruz.

 

Bu Acı, Çirkin ve Ahlaksız olayın bir daha yaşanmamasını arzu ediyoruz.”

 

TÜRK EĞİTİM SEN

SİİRT İL TEMSİLCİLİĞİ

 

HABER NOTU:

Habere ilişkin yapılan yorumlarda konuyla ilgili hiçbir kimsenin isminin verilmemesi, aksi halde isim yazan yorumcuların yorumlarının onaylanmayacağı hatırlatırız. Hukuki açıdan isimlerin yayınlanmamasını anlayışla karşılanacağını diliyoruz.

Bu haber toplam 7111 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!