1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Fiskenliler istişare toplantısı düzenledi
Fiskenliler istişare toplantısı düzenledi

Fiskenliler istişare toplantısı düzenledi

İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesi’nde faaliyette bulunan Fiskenliler (Doluharman) Derneği’nin yönetim ve üyeleri istişare toplantısı düzenlediler.

A+A-

Başkanlığını Necdet Ekinci’nin yapmış olduğu Fiskenliler Derneği’nin yönetim ve üyeleri Fatih Kadınlar Pazarı’ndaki Şeref Büryan Salonu’nda istişare toplantısı düzenlediler.

 

Dernek olarak köyleriyle ilgili neler yapılabileceği, dernek gelirlerinin nasıl arttırılabileceği ve yaklaşan seçimlerde nasıl bir tavır takınacakları gibi konuların tartışıldığı toplantıda dernek faaliyetleri hakkında da toplantıya katılanlar bilgilendirildi.

 

necdet ekinci - fiskenDernek Başkanı Necdet Ekinci, derneği devraldıktan sonra yapılan masrafları açıkladı. Dernek merkezinin büyütülerek abdesthane, mescit, sigara içme bölümü, doğalgaz gibi yenilikler yaptığını bildirdi. Dernek faaliyetleriyle ilgili “çıplak bir adamı tepeden tırnağa giydirdik” benzetmesini yapan Başkan Ekinci konuşmasını, “Gençlerimiz dağınık. İstiyoruz ki her hafta gençlerimizi toplayalım hocalarımız sohbet versin. Hep birlikte futbol, satranç, dama vb. turnuvalar düzenleyelim.” sözleriyle tamamladı.

 

Toplantıdan notlarımıza yansıyan diğer başlıklar

 

Nurettin Can: Amacı Allah rızası olmayan bu yolda yürümesin. Yönetim kurulu dernekte oturup üye beklemesin, ev ev gezsin. Oğlum Mehmet Akif Can birkaç dil biliyor. İslami ilimlerinin yanı sıra hukuk bilgisi de yüksek. Kendisine dernekte yönetim arasında görev verilsin.

 

Haydar Ekinci: Her aile dernekle ilgili üzerine düşen sorumlulukları yerine getirsin.

 

Hamit Karataş: Toplantımıza katılanlar arasında herkes birbirini tanıyor. Herşeyi, hedeflerimizi, yapacaklarımızı hep birlikte konuşup tartışalım.

Bu haber toplam 2398 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!