1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Fevzi Sevgili’yi bekleyenlerin nabzı
Fevzi Sevgili’yi bekleyenlerin nabzı

Fevzi Sevgili’yi bekleyenlerin nabzı

AK Parti Siirt İl Başkanlığına atanan Fevzi Sevgili’yi partililer ve sevenleri Siirt’in girişinde kalabalık bir konvoyla karşıladılar.

A+A-
Fevzi Sevgili’yi saatler öncesinden beklemeye başlayan grubun sayısı geçen her dakika artmaya başladı. Siirtliler.Net bekleyen grupta farklı farklı dinleyerek Fevzi Sevgili ile ilgili genel değerlendirmeleri not aldı. İşte Fevzi Sevgili’nin il başkanlığına seçilmesiyle ilgili Siirtliler.Net’in tuttuğu nabız ve değerlendirmeler:
 
 
Cahit Gümüş / AK Parti Baykan İlçesi eski Başkanı
 
Yeni bir kan değişimi partimiz ve ilimiz için iyi oldu. Fevzi beyin güçlü ve yeni siyaset anlayışı getireceğine kanaatimiz yüksektir. Umutluyuz. Kurtalan’da ve Baykan’da Fevzi beye karşı yüksek bir sempati vardır. Eruh, Şirvan ve Pervari’de de durum farklı değildir. Kendisine karşı iyi bir güven var.
 
 
Ömer Faruk Sualp / AK Parti Tillo İlçesi eski Başkanı
 
Bugün Fevzi beyi karşılamaya gelen kalabalık zaten kendisine olan teveccühü gösteriyor. Partimiz doğru bir karar vermiştir. Yeni İl başkanımız ilimize ve partimize hayırlı olsun. Güzel bir teşkilatla Siirt’te AK Parti eski günlerine kavuşacaktır. Fevzi beyin bunu yapacağına yürekten inanıyorum.
 
 
Gıyasettin Dilek / Yatırımcı
 
Kendisine olan ilgi ve alaka bugünkü konvoydan da bellidir. Rahmetli babası Siirt siyasetinin unutamadığı isimlerdendir. İnanıyorum ki Fevzi bey de tıpkı rahmetli babası gibi etkili bir siyasetçi olacaktır.
 
 
Cahit Türköz / İl Genel Meclis Üyesi – Baykan
 
Hem rahmetli babasından bu yana hem de kendisinin bugüne kadar siyasi bir geleneği bulunuyor. Fevzi bey rahmetli babasının yolunadan gidecektir. O ışığı kendisinde görüyorum. Parti maalesef şu anda kan kaybetmiş durumdadır. Fevzi beyle cansız beden canlanacaktır.
 
Orhan Kars / Siirt Merkez
 
Halkın tüm kesimlerini kucaklayabilen, her kesimle barışık ve birleştirici biridir. Başarılı olacaktır. Buna inanıyorum. Başarısıyla il kadar ilçe ve beldeleri de tetikleyecektir. Siirt’in tüm etnik yapısıyla barışık birisidir.
 
 
Zakir Tuna / AK Parti Kurtalan İlçe Başkanı
 
İlimiz, ilçelerimiz kısaca hepimiz için hayırlı olsun. İl başkanlığı çok isabetli olmuştur. Geçmişten bu yana geleneksel bir siyasi değeri zaten var. İnşallah bu değerleriyle ilimiz Siirt’te olduğu kadar başta Kurtalan olmak üzere tüm ilçelerimiz ve beldelerimize de bir canlılık kazandıracaktır. Bundan hiç şüphem yok.
  

 
sevgili1.jpg
 
sevgili2-001.jpg
 
sevgili3.jpg
 
sevgili4.jpg
 
sevgili5.jpg
 
sevgili6.jpg
 
sevgili7.jpg

 

 

 

Bu haber toplam 4870 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!