1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Fevzi Sevgili’nin İl Başkanlığı için kim ne söyledi?
Fevzi Sevgili’nin İl Başkanlığı için kim ne söyledi?

Fevzi Sevgili’nin İl Başkanlığı için kim ne söyledi?

Siirt İl Başkanlığı için Fevzi Sevgili isminin açıklanmasının ardından kentte önemli bir heyecan yaşandı.

A+A-
AK Parti Siirt İl Başkanlığı’na Başbakan Erdoğan tarafından atanan Fevzi Sevgili ile ilgili kimler ne söyledi? 
 
İşte Siirtliler.Net’e yapılan o açıklamalar:
 
 
Afif Demirkıran / Siirt Milletvekili
İlimiz ve Partimiz için hayırlı olsun. Ümit ederiz ki, yeni başkanımız yeni teşkilatıyla hem Siirt’in tamamını kucaklayacak, hem de partimize yeni bir dinamizim, motivazyon kazandıracaktır. Özellikle önümüzdeki 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde ilimizden çok iyi bir sonuç alarak 2015 Genel Seçimlerine de ilimizi en iyi şekilde temsil edecek bir sonuç çıkaracaktır.
 
Osman Ören / Siirt Milletvekili
Öncelikle gerek Ali İlbaş ve gerekse de ondan sonraki il başkanımız Nihat Yumuk’a ve onların değerli teşkilat mensuplarına çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yeni İl Başkanımız Fevzi beyle ilgili Sayın Başbakanımızın vermiş olduğu bu karar hayırlı bir karardır. AK Parti bu kan değişikliği ile beraber yeni bir heyecana kavuşacaktır. Önceki yönetimden alınan bu bayrak daha da yukarılara taşınacaktır. Şimdi önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimlerimiz var. Hep berlikte en güzel sonucu çıkaracağız.
 
Ali İlbaş / Eski İl Başkanı – Siirt Belediye Başkan Adayı
Partimiz ve ilimiz için hayırlı olsun. Makamlar gelip geçicidir. Biri gelir diğeri gider. Yeni İl Başkanımızın partimize, teşkilatımıza ve Siirtli hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Partimizin başarısı için çabalayacaktır. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçiminde teşkilatımızı en iyi şekilde hazırlayıp sahada en iyi sonucu alacağına inanıyorum.
 
Nihat Yumuk / Eski İl Başkanı
Siyasi birikimi yüksek bir kardeşimizdir. Gençlik yıllarından beri kendisini tanırım ve birlikteliklerimiz çok oldu. Başarılı olmasını temenni ediyorum. Biz de elimizden geleni kendisiyle ilgili esirgemeyeceğiz. Türkiye zor bir dönemeçten geçiyor. O yüzden seçmenin kabul göreceği olgun insanları yönetimde değerlendirmesini diliyorum. Hayırlı olsun.
 
Şefik Erden / Eski (kurucu) İl Başkanı
Sayın Başbakanımızın takdiriyle Siirt İl Başkanlığına görevlendirilen sayın Fevzi Sevgili’ye partimizin Kurucu İl Başkanı ve yol arkadaşı olarak görevinde başarılar dilerim. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimi ve akabinde yapılacak genel seçimlerde şahsında tüm teşkilatlarımıza başarılar diliyorum. Genel Başkanımız ve Partimizin bir sevdalısıolarak her zaman üzerime düşeni yapmaya hazırım. İlimize ve partimize hayırlı olsun.
 
Tayyar Özcan / Pervari Belediye Başkanı
Partimizin Siirt İl Başkanlığı’na atanan Sayın Fevzi Sevgili’yi kutlar, görevinde başarılar dilerim.
 
Nevzat Karaatay / Kurtalan Belediye Başkanı
Yerel seçimlerde samimi bir şekilde bizi ve partimizi destekledi. İl Başkanlığı ile ilgili zaten beklediğimiz biriydi. İlimiz ve tüm ilçelerimiz için hayırlı olsun. Siirt siyasetine bir heyecan getireceğine inanıyorum. Bundan sonra Cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışacağız ve başarılı bir seçim geçireceğimize inanıyorum. Şimdiden Siirt için hep birlikte rekor bir oy alacağımızı belirtmek istiyorum.
 
Necat Cellek / Şirvan Belediye Başkanı
Hayırlı olsun. İlimizde partimizle ilgili teşkilat olarak güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum. İl ve ilçelerde güzel bir heyecan getirecektir. İnşallah Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de il ve ilçelerimizle partimiz adına güzel bir sonuç  çıkarıp Başbakanımıza sunacağız.
 
Metin Sayın / Eruh Ziraat Odası Başkanı
Beklediğimiz bir isimdi. Doğru bir karar olmuştur. AK Parti’ye Siirt’te önemli bir heyecan kazandırmıştır. Her kesimi kucaklayacak kabiliyette ve teşkilatçılığı iyi bilen birisidir. Hayırlı olsun.
 
Abdulvahit Kayar / Eğitimci (Hedef Koleji)
Siirt için kazanç olmuştur. Kazanan Siirt oldu. Fevzi bey gibi deneyimli bir siyasetçinin bu görevi kabul etmiş olması bütün camiaya büyük bir moral ve motivasyon kaynağı olmuştur.
 
Yener Tanık / Kızılay Derneği Siirt Şube Başkanı
Çok sevindiğim bir haber oldu bu. Kendisiyle seçim döneminde birlikte çalışmışlığımız olmuştu. Nezaketi ve çalışma uyumluluğu açısından kendisini çok başarılı gördüm. Siyasette kendisine bir fırsat verilmesi bence isabetli bir karar olmuştur. Görevini layıkıyla yerine getireceğine inancım tamdır. Başarı ve hayırlı olsun dileklerimle.
 
 
Bu haber toplam 5183 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!