1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Fevzi Sevgili, Siirtliler Net’e açıklamalarda bulundu
Fevzi Sevgili, Siirtliler Net’e açıklamalarda bulundu

Fevzi Sevgili, Siirtliler Net’e açıklamalarda bulundu

Başbakan Erdoğan tarafından Siirt İl Başkanlığı için görevlendirilen Fevzi Sevgili, ilk açıklamasını Siirtliler.Net’e yaptı.

A+A-
Siirt kamuoyunda AK Parti İl Başkanlığı için beklenen isim Fevzi Sevgili’nin açıklanması sürpriz olmadı. İl Başkanlığı ile ilgili ilk haberi bilgisayar ekranlarınıza getiren Siirtliler.Net, akşam saatlerinde Başbakan Erdoğan’la Başbakanlık konutunda görüşen çiçeği burnunda İl Başkanı Fevzi Sevgili ile telefonla görüşerek gelişmeler hakkında bilgi aldı.
 
Fevzi Sevgili, Başbakanla görüşmesi hakkında bilgi verdi
 
Sevgili şu açıklamalarda bulundu: “Artık teşkilatımızı kurmaya odaklanacağız. Her kesimle diyalog içerisinde ve ilimiz Siirt’in sosyolojik yapısına uygun, geniş katılımlı bir teşkilat kuracağız. Kimseye karşı bir kinimiz, kırgınlığımız olmayacak. Herkesin başımızın üstünde yeri olacak. Partimize, Başbakanımıza yakışır bir teşkilat kuracağız. İlk hedefimiz Cumhurbaşkanılığı seçimlerinde eniştemizi ilk seçimlerinde olduğu gibi rekor bir sonuç almaktır. Daha sonra da genel seçimlere kilitleneceğiz hep birlikte. 
 
SİİRT’İ TÜRKİYE BİRİNCİSİ YAPMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
 
Başbakanımızla görüşmemizde bana ‘hem Kürtsün, hem Arapsın ve sen teşkilatçılığı iyi biliyorsun’ dedi. Diğer iki aday arkadaşmızı da görüşmede çağırdı. Başbakan kendilerine görevi size vermememiz sizin yetersiz olduğunuz anlamına gelmez. Biz Fevzi beyi uygun gördük. Birlik içerisinde çalışın’ diye tavsiyelerde bulundu.”
 
Bu haber toplam 4922 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!