1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Fevzi Sevgili: “Heyecanı görüyorum”
Fevzi Sevgili: “Heyecanı görüyorum”

Fevzi Sevgili: “Heyecanı görüyorum”

İl Başkanı olarak atandıktan sonra bugün İl Başkanlığı binasına gelen Fevzi Sevgili, kalabalığa hitaben yaptığı konuşmada, Siirt’in ismini parlatacağının işaretlerini verdi.

A+A-
AK Parti Siirt İl binası önünde halka hitaben yaptığı konuşmada Siirt'in yeni dönemde siyasi anlamda ismini parlatacağının işaretini veren İl Başkanı Fevzi Sevgili'yi Siirt Milletvekilleri Afif Demirkıran ile Osman Ören yanlız bırakmadı. Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan ile Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay'ın da Fevzi Sevgili'nin yanında bulunmaları "bundan sonraki süreçte eleleyiz, birlikteyiz" mesajı olarak değerlendirildi.
 
Konuşması sık sık sloganlarla ve alkışlarla kesilen İl Başkanı Fevzi Sevgili şu ifadelere yer verdi:
 
"Sürekli siyasi sürecin içerisinde oldum. Aşağı yukarı Siirt’te beni tanımayan kimse yok. Siyasette bazen kırgınlıklar olabiliyor. Şunu açık yüreklilikle söylemek istiyorum. Kimseye karşı ne bir kinim ne bir öfkem bulunmamaktadır. Önümüzde meşakkatli bir süreç var. AK Parti’miz 12 yıllık süre içerisinde Siirtimize ciddi emekleri olan bir partidir. Sayın Başbakanımız, eniştemiz, Siirt milletvekilliği yapmış birisi.
 
Siirt’te ilk kurucu başkanımız sayın Şefik Erden, ikinci başkanımız sayın Bayram Kızılay, üçüncü başkanımız sayın Ali İlbaş ve sonrasında Nihat Yumuk abimiz hizmet verdiler bu partiye. Kendilerine bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalardan dolayı hepinizin huzurunda şükranlarımı sunuyorum. Gözleri arkada kalmasın, onların bıraktığı bayrağı sizlerle birlikte en yükseğe taşıyacağız. Tek başıma başarmam mümkün değil. Bu bir gönül işidir, sevda işidir. Bu süreçte önümüzdeki ilk hedefimiz 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimleridir. O seçim bizim için bir milat olacaktır. Cumhurbaşkanlğı seçiminde eniştemizin başını bütün Türkiye’de dik tutmak için gece gündüz demeden herkesin ayağına giderek çalışacağız. Bu heyecanı ben hepinizde görüyorum. Bugün bismillah dedik ve seçim çalışmasının startını vermiş olduk.” 
 
Bu haber toplam 4914 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!