1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Fevzi Sevgili, “ben ve Kasım Ceylan hariç”
Fevzi Sevgili, “ben ve Kasım Ceylan hariç”

Fevzi Sevgili, “ben ve Kasım Ceylan hariç”

Fevzi Sevgili, yaptığı bir söyleşide dikkat çekici ifadelere yer verdi.

A+A-

AK Parti Siirt Milletvekili Aday Adaylarından Fevzi Sevgili, yayın hayatına yeni başlayan Kurtalan merkezli haftalık medya56 gazetesiyle yaptığı söyleşide Halil Angün’ün sorularını yanıtladı.

 

Hizmet etmeye mecburum” başlığı kullanılan söyleşide dikkat çeken satırlar yer aldı. Kendi ailesinin 12 Eylül öncesi Milli Nizam Partisi ile siyasete girdiğini belirten Sevgili, siyasette ne ailesine ne de Siirt siyasetinde iz bırakan ve 2 dönem üst üste milletvekilliği yapmış olan rahmetli babası Nizamettin Sevgili’ye leke sürdürtmekten kaçındığına dikkat çekti.

 

“Araştırma yapılsın. Çıkan anket sonucu Özbel İşhanına asılsın ve herkes razı olsun”

 

Söyleşide dikkat çeken bir başka satır ise; “Siirt’te ciddi bir kamuoyu araştırması yapılsın. Çıkan sonucun listesi ise Siirt meydanındaki Özbel İşhanına asılsın. Vatandaş kimi görmek istiyorsa, anketten, araştırmadan hangi aday adayı çıkacaksa kimse buna itiraz etmesin. Ben çıkacak aday adayına razıyım.”

 

“Benim kadar Siirt’in sorunlarını bilen yok. Kasım Ceylan hariç”

 

Bir başka satırda ise Sevgili’nin parti içi siyasi rakibi olan Kasım Ceylan ile ilgili ifadeleri dikkat çekiciydi. “Benim kadar Siirt ve ilçelerinin sorunlarına vakıf kimsenin olduğuna inanmıyorum.” diyen Sevgili; “Kasım Ceylan hariç” cümlesine yer verdi.

Bu haber toplam 7705 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!