1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. FETÖ'cülere 100’den fazla soruşturma açtı
FETÖ'cülere 100’den fazla soruşturma açtı

FETÖ'cülere 100’den fazla soruşturma açtı

Siirt Valisi Mustafa tutulmaz göreve geldiği yaklaşık 15-16 aylık zaman dilimi içerisinde paralel ihanet şebekesinin korkulu rüyası haline geldi.

A+A-

Siirtliler.net’in ulaştığı bilgilere göre Vali Mustafa Tutulmaz’ın özellikle paralel yapı üyelerine yönelik operasyonlara tam destek verdiği ve açılan soruşturmalara izin verdiği kaydedildi.

FETÖ’culara 100’den Fazla Soruşturma

Vali , Fettullah Gülen Terör Örgütü’ne üyeliği bulunan yüzden fazla kamu çalışanı hakkında soruşturma izni verdiği ortaya çıktı. Tutulmaz’ın yakın çevresine devlet içine kümelenmiş ihanet odaklarının etkisiz hale getirilip adalete teslim edilmesi için yasaların verdiği gücü sonuna kadar kullanacağını aktardığı ve çok sayıda soruşturmaya izin verdiği öğrenildi.

Bölgede en Fazla Soruşturma Açan Vali

Yapılan araştırmalara göre Vali Tutulmaz’ın ihanet çetesi  FETÖ üyelerine savaş açtığı, bölgede bulunan il valileri arasında paralel yapı üyelerine en fazla inceleme ve soruşturma açan vali olduğu belirlendi.

Aldıkları Para Burunlarından Gelecek

Vali Tutulmaz her kim olursa olsun bu devletten maaş alan ve  devlete karşı ihanet içinde olanların yaptıkları ihanetin elbet bir gün burunlarından geleceğini ifade ettiği öğrenildi.

Bu haber toplam 3225 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!