1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Fetöcü Komutan’dan Karaatay’a “istifa et”
Fetöcü Komutan’dan Karaatay’a “istifa et”

Fetöcü Komutan’dan Karaatay’a “istifa et”

Bölgemizi kaosa sürüklemek isteyenlerin başlattığı 6-8 Ekim sözde Kobani olayları sırasında Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, Tugay Komutanı’ndan üstü kapalı “istifa et” tehdidi aldığı ortaya çıktı.

A+A-

Sözde Kobani bahanesiyle bölgemizde çıkarılan 6-8 Ekim olayları örgüt mensupları tarafından Kurtalan ilçemizde belediyeye ait 19 araç yakılmış ve belediye binası neredeyse kullanılamaz hale getirilmişti. Belediye binasının yanısıra sivil vatandaşların ev ve işyerleri de saldırılardan nasibini almıştı.

Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, geçtiğimiz günlerde ilimize gelen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın Kurtalan Belediyesini ziyareti sırasında Fetöden tutuklu Tugay Komutanı’nın 6-8 Ekim olayları sırasında tutumuyla ilgili yaşadıklarını anlattı.

“BAŞININ ÇARESİNE BAK, İSTİFA ET!”

6-8 Ekim olayları sırasında yaşadıklarını ve ailesiyle birlikte akrabalarının dahi hedef alındığını belirten Belediye Başkanı Nevzat Karaatay o günlere ilişkin şu ifadelere yer verdi: “Terör örgütü ve uzantılar o günlerde belediyemizi talan ettiler. 19 aracımızı yaktılar. Yılmadık ve günümüze kadar geldik. Hiç unutmam dönemin tugay komutanı ilçemize kadar gelmişti ve bana ‘başının çaresine bak, istifa et’ demişti

Bu haber toplam 3989 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
6 Yorum