1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ferit Yüksek, Siirtli Hamlet için NET’i ziyaret etti
Ferit Yüksek, Siirtli Hamlet için NET’i ziyaret etti

Ferit Yüksek, Siirtli Hamlet için NET’i ziyaret etti

Ramazan ayı boyunca Siirt’teki çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürmüş olan Ferit Yüksek, Siirtli Hamlet için İstanbul temaslarına başladı.

A+A-

Siirtliler.Net’in İstanbul’daki ofisini ziyaret eden Ferit Yüksek, “Siirtli Hamlet” ile ilgili yapılan çalışmaları Eyüp Güzel’le paylaştı.

ÇEŞİTLİ VİLAYETLERDEN DESTEK İÇİN ARIYORLAR

Siirtli Hamlet ile ilgili güzel bir kampanyaya imza attıklarını, özellikle Siirt gençliğinde bu filmle ilgili önemli bir hırs oluştuğunu dile getiren Ferit Yüksek, “çeşitli vilayetlerden Siirtli hemşehrilerimiz tarafından destek vermek için arayanlar oluyor. Bunları yakında sizlerle paylaşacağım” dedi.

siirtli hamlet - ferit yüksek

Yüksek, açıklamalarını şu ifadelerle sürdürdü: “Siirt’te müthiş bir potansiyel var. Orası dokunulmamış bakir bir yer. Fakat sahip olduğumuz cevherlerin işlenmesi, değerlendirilmesi gerekiyor. Oturup 24 saat biz harika bir toplumuz diyelim hiçbirşey değişmez. Kendimiz çalar, kendimiz oynarız. Siirtli Hamlet ile ilgili çok güzel bir kamuoyu oluştu. Haklı eleştiriler aldık ama haksız eleştiriler de aldık. Haklı olanlara kulak verdik, dinledik. Haksız veya kasıtlı olan eleştirileri de Siirt kamuoyuna havale ettik. Bu film eninde sonunda Siirt’te çevrilecek. Filmin %90’ı Siirt il ve ilçelerinde geçecek. Siirt’in tarihi ve kültürel dokusu en güzel bir şekilde filmde anlatılacak.

SİİRTLİ HAMLET - FERİT YÜKSEK

Yüksek, ifadelerine şu ilginç cümleyle sonlandırdı: “Bu film Siirt’in Türkiye’ye tanıtımı olacağı gibi açıkça söylemek istiyorum ki filmi izleyen Siirtliler bile ‘biz meğerse kendi ilimizi tanımıyormuşuz’ diyecekler. Bunu hep beraber göreceğiz.

siirtli hamlet filmi - ferit yüksek

Siirtli Hamlet için hangi illerden kimler ne kadar destek verdiğini sonraki haberimizde Siirtliler.Net okurları takip edebilecekler.

Bu haber toplam 4547 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!