1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fenerbahçe Futbol Okulunda Kayıtlar Yarın Başlıyor
Fenerbahçe Futbol Okulunda Kayıtlar Yarın Başlıyor

Fenerbahçe Futbol Okulunda Kayıtlar Yarın Başlıyor

Profesyonel futbol hayatına nokta koyduktan sonra bile futboldan hiç kopmayan Sedat Amcaoğlu şimdide yeni yetenekleri keşfetmek için kolları sıvadı.

A+A-

Sedat Amcaoğlu, Fenerbahçe Futbol Okulu’yla birlikte Siirt’teki genç yetenekleri keşfedecek. Teknik heyetiyle birlikte profesyonel bir futbol okulu kuran Sedat Amcaoğlu, hedeflerini Siirtliler.Net muhabiri Suat Bilim’e aktardı.

Amaçlarının yeni yetenekleri keşfedip profesyonel bir futbol hayatına hazırlamak olarak değerlendiren Amcaoğlu, şu ifadelere yer verdi:

“Yıllardır alt yapıdan futbolcu yetişmiyor. Futbolu ilimizde geliştirme adına böyle bir projeye başladık. İleriki yıllarda kaliteli ve yetenekli gençlerimizi bu alana kazandırarak önemli yerlerde olmalarını sağlamak istiyoruz. Bizler Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün bünyesinde çalışarak yeteneklerimizi ilk etapta Fenerbahçe gibi köklü bir takıma kazandırmak için gayret edeceğiz.”

Fenerbahçe Futbol Okulu projesiyle Siirt’te futbolu geliştirme adına çalışmalar yapacağını söyleyen Sedat Amcaoğlu, okulun işleyişiyle ilgili şu bilgileri verdi:

“12 Mart Pazartesi’den itibaren okulumuza kayıt almaya başlayacağız. 06-14 yaş grubundaki gençlerimizi bünyemize alıyoruz. Bir kolej havasında olacak okulumuzda öğrencilerimize ilk etapta haftada 2 gün ikişer saat, daha sonra da okulların kapanmasıyla haftada 3 gün antremanlar yapacağız. Fenerbahçe okulu sadece antreman ağırlıklı olmayacak. Her fırsatta yeteneklerini sergilemeleri ve özgüvenlerini kazanmaları için maçlar düzenlenecek. Bölgesel geliştirme liglerine de katılacağız. Ayrıca ben ve teknik heyetimizle birlikte keşfettiğimiz gençlerimizi Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün alt yapısına kazandırmak için seçmelere götüreceğiz.” Dedi.

Fenerbahçe Futbol Okuluyla genç yetenekleri futbola hazırlayacak olan bu projeye katılmak isteyenler Bilek Spor Komplesinde Kayıtlarını yaptırabilecekler. 31 Mart’ta ilk antrenmana çıkacak olan genç yetenekler tek tip antrenman giysileriyle adeta bir takım görümünü alacak.


sedat amcaoğlu

Bu haber toplam 4705 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!