1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Fadıl Akgündüz ve misafirleri Siirt Havaalanında karşılandı
Fadıl Akgündüz ve misafirleri Siirt Havaalanında karşılandı

Fadıl Akgündüz ve misafirleri Siirt Havaalanında karşılandı

Tillo Bilim ve Kültür Şenliklerine katılmak üzere özel uçakla Siirt’e gelen Fadıl Akgündüz ve beraberindeki misafirleri, havaalanında kalabalık bir grup tarafından karşılandı.

A+A-

22-23 Eylül Tillo Bilim ve Kültür Şenlikleri’ne katılmak üzere Jetpa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz, özel uçakla Siirt havaalanına bugün öğle saatlerinde geldi. Akgündüz’le birlikte Siirt’e gelen konuklar arasında 2.Abdulhamid Han’ın torunu Hasun Osmanoğlu, eşi Valide Sultan, oğlu Abdulmanif Osmanoğlu, Yozgat Milletvekili, ünlü tarihçi Edip Yağmurlu, Marifet Dernekleri Konfederasyon Başkanı Muhammed Keskin vardı.

HAVAALANINDA KALABALIK BİR GRUP TARAFINDAN KARŞILANDI

Siirt Havaalanına özel uçağıyla inen Fadıl Akgündüz ve konukları, Siirt Milletvekili Osman Ören, Tillo Belediye Başkanı Mesut Memduhoglu, Kurtalan'dan Nevzat Karaatay, Siirtspor Asbaşkanı Adnan Öktüren ve Siirtsporlu futbolcular ile yöneticilerin yanısıra kalabalık bir grup tarafından havaalanında karşılandı.

Gelen konuklara havaalanında bir soluklanma çayı içiren Adnan Öktüren, 2 günlük programla ilgili Siirt’in misafirlerine bilgi verdi. Konuklar daha sonra Siirt Kültür Merkezindeki , Tillo Bilim ve Kültür Şenlikleri kapsamındaki panele katıldılar.

Bu haber toplam 4838 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!