1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Etkinlikler Muhteşemdi.
Etkinlikler Muhteşemdi.

Etkinlikler Muhteşemdi.

İlk defa düzenlenen kültür sanat etkinlikler muhteşem bir final ile sona erdi. Gençlerin Vali Musa Çolak’tan bu tür etkinlikleri sık, sık yapılması arzularını sık, sık Vali Musa Çolak’a alkışları ile anlatmaya çalıştılar.

A+A-

Bu yıl ilk defa düzenlenen ve üç gün süren kültür sanat etkinlikleri muhteşem final ile sona erdi. Cumartesi akşamı sahne alan Mustafa CECELİ Siirtli hayranlarına muhteşem saatler yaşattı. Pazar günü güres caddesinde sokak konseri veren Ankara belediyesi kent orkestrası güres caddesinden gecen halkın ilgisini alarak söyledikleri şarkılara eşlik etmelerini sağladılar. Orkestra akşamda sahne alarak yüksek bir performans sergiledi. Gecenin finalinde Burcu Güneş ise konsere gelenleri yerlerinde oturmalarına izin vermedi sergilediği performans ile Siirtlilerin hayranlıklarını kazanan Burcu Güneş konser sonrası Siirt’teki hayranlarına tekrardan buluşmak üzere söz verdi.

 

Uzun yıllardan beri ilk defa bu kadar geniş kapsamlı bir etkinliğin gerçekleştirilmesi halk arasında memnuniyet yarattı. Gençlerin Vali Musa Çolak’a gösterdikleri ilgi etkinlikler boyunca gözden kaçmazken gençlerin Vali Musa Çolak’tan etkinliklerin sık, sık olması için çağrıda bulundular. Valilikçe düzenlenen etkinlik gençlerin kaynaşmasını sağlarken TRT Müzik tarafından canlı yayınlanan etkinlikler ilimizin tanıtımını sağlandı.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 3070 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!