1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Eruh Milli Eğitim’den Halk Oyunları ekibine jest
Eruh Milli Eğitim’den Halk Oyunları ekibine jest

Eruh Milli Eğitim’den Halk Oyunları ekibine jest

Eruh Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılan halk oyunları çalışmalarının hafta sonunda sürpriz konukları var dı…

A+A-

Genelde futbol takımlarının antrenmanlarında görmeye alışık olduğumuz tabloyu bu sefer Eruh İlçemizdeki Halk oyunları çalışmalarında gördük.

Halk oyunları çalışmalarını izlemeye gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇİFTÇİ ve Şube Müdürü Mahmut SEBAT ekip hocalarına ve oyuncularına baklava ikram ettiler. Yapılan bu jest karşısında son derece mutlu olan ekip oyuncuları İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇİFTÇİ’ye teşekkür ederken 19 Şubat’ta yapılacak Valilik Kupası’nda başarı sözü verdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇİFTÇİ “Çalışmaları yakından takip ediyoruz. Son derece güzel ve faydalı bir çalışma olduğu kanaatindeyiz. Bu çalışmaları her zaman destekleyeceğimizi ve daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflediğimizi belirtmek istiyorum. İlçemizi yarışmalarda temsil edecek ekibimize de başarılar diliyorum.” dedi. Yarıyıl tatili olması sebebiyle çalışmalarını yoğunlaştıran Halk Oyunları ekibine bazı kişi ve kuruluşlardan destek verileceği öğrenildi.   

Bu haber toplam 2763 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!