1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Eruh Bağgöze'de resim sergisi
Eruh Bağgöze'de resim sergisi

Eruh Bağgöze'de resim sergisi

Bağgöze YİBO öğrencileri tarafından yapılan resimler Eruh Kaymakamı Ahmet DALKIRAN’ın katılımları ile ziyaretçilerle buluştu.

A+A-

Eruh Bağgöze YİBO bahçesinde yapılan sergi açılışına Eruh Kaymakamı Ahmet DALKIRAN, Bağgöze Tabur Komutanı P. Binbaşı Gökalp ÖZYAZICI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇİFTÇİ, Eruh YİBO Müdürü Fatih KÖRPE, Bağgöze YİBO Müdürü Bayram KÖŞKER, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesi öğrencilerin hazırladığı etkinlikler misafirler tarafından beğeni ile izlendi. Daha sonra sergi açılışına geçildi. Serginin açılış kurdelesini Eruh Kaymakamı Ahmet DALKIRAN ve Tabur Komutanı Binbaşı Gökalp ÖZYAZICı ile birlikte kesti. 50den fazla eserin sergilendiği sergide Bağgöze YİBO Görsel Sanatlar öğretmeni Suzan SEL öğrencileri ile birlikte gelen davetlilere yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Öğrencilerin karakalem ve kabartma gibi eserlerinin yanında, çizdikleri portre ve manzara resimleri sergiye katılanların büyük ilgisini çekti.

Eruh Kaymakamı Ahmet DALKIRAN konuşmasında Görsel Sanatlar öğretmenimize ve serginin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm öğrencilerimize teşekkür etti. Görsel Sanatlar öğretmeni Suzan SEL ise öğrencilerin resim zevkini, resim yeteneği ile buluşturarak, onu sanatsal bir faaliyete dönüştürmek adına ciddi bir çaba sarf ettiklerini dile getirdi. Öğrencilerin yaptıkları resimler katılımcıların büyük beğenisini topladı. Bağgöze YİBO bahçesine açılan sergi 4 Haziran tarihine kadar açık kalacak.

Bu haber toplam 4630 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!