1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Eruh AK Parti Gençliği kongre yaptı
Eruh AK Parti Gençliği kongre yaptı

Eruh AK Parti Gençliği kongre yaptı

AK Parti Eruh İlçe Başkanlığına bağlı Gençlik Kolları Teşkilatı bugün 5. Olağan Kongrelerini gerçekleştirdi. Kongrede mevcut başkan Yusuf Akan ile yola devam kararı çıktı.

A+A-

AK Parti Eruh’ta geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleştirdiği kongrede İlçe Başkanı olarak Cevher Çiftçi ile yola devam kararı aldı. Bugün de Eruh’ta AK Parti’nin Gençlik Kolları Teşkilatının kongresi gerçekleşti. Yağmurlu havaya ve Siirt Merkez’de Ulaştırma Bakanının ziyaretine rağmen Eruh’taki gençlik kongresine katılımın yüksek olduğu görüldü.

YUSUF AKAN YENİDEN GENÇLİK BAŞKANI

4 yıldır AK Parti Eruh Gençlik Kolları Teşkilatının başkanlık görevini sürdüren Yusuf Akan, partililer tarafından genel kabul gördü ve yeni dönemde Gençlik Kolları Başkanlığına tekrar seçildi. Yusuf Akan yaptığı konuşmada “bizler sadece bayrak ve afiş asan bir gençlik olmadık. Siyasette aktif bir gençlik hareketi ortaya koyduk ve buna da devam edeceğiz” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Cevher Çiftçi ise, İlçesinin gençlik kolları başkanı olan Yusuf Akan ve çalışma arkadaşlarının en zor dönemlerde bile yılmadan çalıştıklarını belirterek “Ben bu kardeşlerime teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bu haber toplam 2811 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
1 Yorum